Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył talent po ojcu. Jest nagranie Żródło: fot. screen youtube@StudioIntegracji; TRICOLORS/East News

Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył talent po ojcu. Jest nagranie

20 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Krzysztof Krawczyk junior nigdy nie udzielał się publicznie, a także nie wychodził przed szereg, chwaląc się, że jest synem Krzysztofa Krawczyka. Jakiś czas temu mężczyzna miał okazję wystąpić przed publicznością i zaprezentować swój niebywały talent wokalny. Pewne jest jedno - odziedziczył go po swoim ojcu.

  • Krzysztof Krawczyk junior odziedziczył talent wokalny po ojcu
  • Do sieci trafiło nagranie z jego występu

Krzysztof Igor Krawczyk jest jedynym synem zmarłego w drugi dzień świąt Wielkanocnych piosenkarza. Niestety przez większość swojego życia pozostawał w cieniu swojego taty, co nie oznacza, że nie wykazywał się talentem wokalnym. Miał okazję zaprezentować go kilka lat temu podczas jednego z występów.

Kim jest Krzysztof Krawczyk junior?

Krzysztof Krawczyk junior urodził się w Ameryce, jako owoc miłości Krzysztofa Krawczyka i jego pierwszej żony, Haliny Żytkowiak. Piosenkarz postanowił rozstać się z nieżyjącą dziś kobietą po tym, jak dowiedział się, że ma kochanka.

Po fakcie wrócił z synem do Polski, jednak ich kontakty nie zawsze były dobre. Artysta poślubił Ewę, z którą nie doczekał się wspólnych dzieci, natomiast postanowili adoptować trzy córki siostry żony Krzysztofa Krawczyka.

Wokalista przyznawał, że zdaje sobie sprawę, iż jego kontakty z synem nie należą do najlepszych, jednak przez cały czas bardzo go kochał. Piosenkarz uważał, że jest to spowodowane rozstaniem z jego matką.

Mateusz Damięcki żegna znaną reżyserkę. Zmarła Anna JusticeMateusz Damięcki żegna znaną reżyserkę. Zmarła Anna JusticeCzytaj dalej

- Oczywiście, że kocham – przecież to moje jedyne dziecko – i widuję się z nim wtedy, kiedy on na to pozwala. To dorosły mężczyzna, ma 30 lat. Ale ciągle chyba ma jeszcze żal o to, że rozstałem się z jego matką- mówił Krzysztof Krawczyk wiele lat temu w wywiadzie dla "Vivy!".

Krzysztof Krawczyk junior odziedziczył talent po ojcu?

Po śmierci legendarnego piosenkarza w sieci i nie tylko wielokrotnie pojawiały się pytania na temat talentu wokalnego jego syna. Wówczas zaczęto doszukiwać się ewentualnych występów juniora, które jak się okazało miały miejsce.

Jeden z nich wydarzył się przy okazji koncertu z cyku "Krzysztof Cwynar zaprasza...". Wystąpili wówczas laureaci festiwali integracyjnych, z którymi Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewał bardzo popularny utwór Marka Grechuty pt. "Będziesz moją panią". Po śmierci jego taty pod wideo pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy:

  • Brawo, panie Krzysztofie juniorze, proszę śpiewać i nie zmarnować talentu!
  • Pięknie, panie Krzysztofie, musi pan kontynuować, nigdy nie jest za późno. Trzymam kciuki.
  • Bardzo mi się podoba. Przemiły, cieplutki głos. Wyśpiewane w duecie z serduchem. Brawo! - czytamy w komentarzach.

Bez wątpienia Krzysztof Krawczyk junior odziedziczył talent po ojcu, jednak nie wiadomo, czy ma zamiar wykorzystać go w taki sam sposób, jak zrobił to jego tata. Mamy jednak na to szczerą nadzieję i liczymy, że jeszcze nie raz wystąpi przed publicznością.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł