Swiatgwiazd.pl
Z ostatniej chwili

screen/youtube.com/dwudziestywiek

Syn Krzysztofa Krawczyka pokazał, jak żyje. Zdjęcia i informacje są bardzo smutne

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Jedyny syn Krzysztofa Krawczyka przerwał milczenie. Krzysztof junior zgodził się na rozmowę z reporterami stacji TVN, którym opowiedział o trudnej relacji z ojcem i jego małżonką, Ewą Krawczyk. Wyszło również na jaw, w jakich warunkach obecnie mieszka jedyne biologiczne dziecko legendarnego artysty.

  • Krzysztof Krawczyk miał jedynego biologicznego syna

  • Krzysztof junior zgodził się opowiedzieć o relacjach w rodzinie Krawczyków

  • Przedstawił również swoje warunki bytowe

Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof junior, przyszedł na świat ze związku piosenkarza z Haliną Żytkowiak, dawną członkinią zespołu Trubadurzy. Media od dawna wspominały o tym, że urodzony w 1973 roku Krzysztof Igor nie miał najlepszych relacji ze sławnym ojcem. Słowa syna Krzysztofa Krawczyka, które padły podczas rozmowy 47-latka z reporterami stacji TVN, zdają się to potwierdzać. Sytuacja w rodzinie Krawczyków od dawna nie malowała się bowiem w najjaśniejszych barwach.

Syn Krzysztofa Krawczyka o relacjach w rodzinie Krawczyków

Syn Krzysztofa Krawczyka pojawi się dziś na antenie TVN w obszernym reportażu zrealizowanym dla formatu „Uwaga!”. Stacja wyemituje pierwszą część programu o godzinie 19:55. Druga pojawi się na antenie jutro o tej samej porze, tj. 13 maja o 19:55.

Jak twierdzi syn Krzysztofa Krawczyka, od dawna jego relacje z rodzicem nie należały do łatwych. Ojciec i syn spotkali się ostatnio twarzą w twarz ponad rok temu. Codzienny kontakt telefoniczny również miał pozostawiać wiele do życzenia. Podczas gdy sam piosenkarz miał nie odbierać połączeń od dorosłego dziecka, jego małżonka, Ewa Krawczyk, miała informować wprost o tym, że Krzysztof junior nie może rozmawiać z rodzicem.

Syn Krzysztofa Krawczyka opowiedział również o tym, co wydarzyło się podczas pogrzebu artysty, który odbył się dnia 10 kwietnia 2021 roku w Grotnikach. Od jakiegoś czasu do mediów docierały informacje mówiące o tym, że 47-latek nie został dopuszczony do trumny.

[EMBED-1491]

W wywiadzie z reporterami TVN Krzysztof Junior potwierdził te doniesienia. Przyznał, że sytuacja sprawiła mu niemałą przykrość. Na ten moment nie wiadomo, kto dokładnie uniemożliwił synowi Krzysztofa Krawczyka zbliżenie się do trumny.

- Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc - powiedział syn Krzysztofa Krawczyka.

Warunki mieszkaniowe Krzysztofa juniora

Reportaż ujawni również prawdę na temat innego aspektu życia syna Krzysztofa Krawczyka. Przedstawiciele Grupy TVN mieli bowiem okazję zapoznać się z warunkami mieszkaniowymi 47-latka.

Okazuje się, iż Krzysztof junior żyje na granicy bezdomności. Znaczną część dnia ma spędzać na spacerach po ulicach Łodzi. Miejsce zamieszkania syna Krzysztofa Krawczyka pozostawia wiele do życzenia, co udowadniają nagrania ekipy programu „Uwaga!” zawarte w zwiastunie dostępnym tuż pod artykułem.

Warto podkreślić, iż syn Krzysztofa Krawczyka cierpi na padaczkę. Choroba jest wynikiem wypadku, który miał miejsce w 1988 roku.

[EMBED-1745]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Problemy zdrowotne Agaty Dudy. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

  • Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

  • Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

Źródło: Jastrząb Post, Pomponik, Facebook, YouTube

Zdjęcie wyróżniające artykuł pochodzi z kanału dwudziestywiek w serwisie YouTube, na którym możecie obejrzeć wybrane występy Krzysztofa Krawczyka juniora.

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >