Swiatgwiazd.pl
Zenek Martyniuk

TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

18 Października 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Jakiś czas temu Zenek Martyniuk chwalił się przemianą swojego syna. Podczas rozmowy z "Twoim Imperium" zdradził, że jest dumny z Daniela Martyniuka i zmian, jakich dokonał w swoim trybie życia. Teraz syn wokalisty disco polo chwali się zdjęciem z używkami.

Czy Daniel Martyniuk naprawdę zmienił tryb życia po tym jak stracił prawo jazdy za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu?

Zmiana trybu życia syna Zenka Martyniuka

Jeszcze niedawno cały kraj żył poczynaniami syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk został złapany przez funkcjonariuszy policji za prowadzenie pod wpływem alkoholu, w związku z czym mężczyzna utracił prawo jazdy. Gwiazdor disco polo bardzo długo tłumaczył zachowanie swojego dziecka w mediach. Ostatnio słynny piosenkarz w rozmowie z "Twoim Imperium" pochwalił się niesamowitą przemianą Daniela. Obecnie syn gwiazdora pracuje jako marynarz.

-Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny — powiedział dumny Zenek Martyniuk w rozmowie z "Twoim Imperium"

EN 01428151 0002

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

CZYTAJ DALEJ

Syn Zenka Martyniuka znów powrócił do używek?

Wokalista zespołu Akcent zapewnia, że syn porzucił różne rodzaju używki i powrócił do zdrowego trybu użycia. Według Zenka Martyniuka Daniel naprawdę kocha swoją pracę i poświęca jej mnóstwo czasu. Oprócz tego syn gwiazdora rozbudził w sobie także pasję do sportu i z tego co mówi jego tata, całkowicie zrezygnował z zażywanych wcześniej używek.

-Znowu zaczął biegać. Nawet po pokładzie, gdy skończy pracę, a w przerwie między rejsami w ogóle go nie ciągnie do używek. Gdy był u nas w domu, nie było z nim żadnych problemów — wyznał Zenon Martyniuk

Wygląda jednak na to, że Daniel Martyniuk miał przerwę w pracy na morzu i postanowił wykorzystać ten czas na zabawie oraz imprezowaniu. Na Instagramie mężczyzny pojawiła się fotografia z sobotniego wieczoru, na której widać, że syn gwiazdora disco pola dalej korzysta z życia. Na zdjęciu widzimy Daniela Martyniuka palącego papierosa i trzymającego w dłoni szklankę ze złotym napojem. Obserwatorzy zastanawiają się, czy jest to tylko chwilowa przerwa, czy może powrót do dawnego trybu życia?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku
2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie
3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: se.pl

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/rRZQcOeZfC8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >

Plotki

Wpłynęła skarga na TVN ws. materiału o Kamilu Durczoku

Czytaj więcej >

Plotki

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego miała wypadek

Czytaj więcej >

Plotki

Paulina Młynarska pokazuje stare zdjęcie Agaty Dudy. Internauta: "wstyd!"

Czytaj więcej >

Plotki

Doda reklamuje kosmetyki na Instagramie. Fanki kpią

Czytaj więcej >