Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Synowie Janiaka na zdjęciu z okazji Dnia Ojca. Ale doczekał się przystojniaków!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.06.2024 22:16

Synowie Janiaka na zdjęciu z okazji Dnia Ojca. Ale doczekał się przystojniaków!

Olivier Janiak
fot. KAPiF

Z okazji Dnia Ojca na fotografii zapozowali synowie Oliviera Janiaka. Jak wyglądają? Bardzo wydorośleli. Podobni do taty?

Małżeństwo Oliviera Janiaka

Olivier Janiak rozpoczął swoją karierę telewizyjną w 2001 roku jako prowadzący programu o show-biznesie "Co za tydzień". Współpraca ta okazała się ogromnym sukcesem, przynosząc mu rozpoznawalność, stabilność zawodową oraz miłość. 

W programie "Dzień Dobry TVN" podzielił się historią poznania swojej żony, Karoliny Malinowskiej. Od pierwszego spotkania piękna modelka zrobiła na nim niezatarte wrażenie.

Robiłem z nią wywiad. To był pokaz Arkadiusa, chyba w 2002 roku w Łazienkach. Ona była wielką gwiazdą światowych wybiegów i taki stremowany podszedłem do niej, żeby z nią porozmawiać, a ona powiedziała: "Nie teraz". Pomyślałem: "Co za dziewczyna?! Po prostu zrzuciła mnie z pantałyku w 3 sekundy" i gdzieś tam się wszystko zaczęło - wspominał.

 

Wspólnie doczekali się wspaniałych pociech.
 

Agnieszka Dygant, Olivier Janiak i... nowo narodzone dziecko na rodzinnym zdjęciu. Takiego widoku nie spodziewał się nikt Takiego Oliviera Janiaka fani jeszcze nie widzieli. Aż trudno patrzeć na jego nowe zdjęcie

Dzieci Oliviera Janiaka

Olivier Janiak jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie udostępnia swoim obserwatorom nie tylko kulisy tworzenia swojego programu, ale także fragmenty swojego życia prywatnego. 

Znaczną część jego postów zajmuje rodzina. Internauci mieli okazję poznać nie tylko jego żonę, ale także trzech synów: 15-letniego Fryderyka, 13-letniego Christiana oraz 11-letniego Juliana. Olivier Janiak spędza każdą wolną chwilę z rodziną. Zdjęcia z ich wspólnych wakacji czy aktywności są dobrze znane jego fanom. 

Teraz zdjęciem z synami podzieliła się ukochana prezentera. Wspomniała również o ich ojcu. 

Synowie Oliviera Janiaka pozują w Dniu Ojca

Karolina Malinowska i Olivier Janiak od ponad dwóch dekad są razem. Ich miłość rośnie jednak każdego dnia coraz bardziej.  Modelka postanowiła w Dniu Ojca docenić, jak wspaniałym tatą jest prezenter.  

@olivierjaniak najlepszy Tata. Czuły. Opiekuńczy. Słuchający. Wyluzowany. Podpora. Przyjaciel. Wsparcie dla mnie. Ten GOOD GUY – napisała Karolina Malinowska.

Na zdjęciu, które wstawiła widać ich synów. Ależ oni wyrośli! Który z nich jest najbardziej podobny do taty?

Rodzina Oliviera Janiaka, fot. Instagram
Rodzina Oliviera Janiaka, fot. Instagram
Olivier Janiak i Karolina Malinowska, fot. KAPiF
Olivier Janiak i Karolina Malinowska, fot. KAPiF