Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > "Szansa na sukces". Znamy zwyciężczynię programu, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.05.2023 16:56

"Szansa na sukces". Znamy zwyciężczynię programu, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości

Szansa na sukces
fot. KAPIF

Finał “Szansy na sukces. Opole 2023” dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń. Każdy z finalistów dał z siebie maksimum możliwości. I choć występy uczestników były naprawdę przejmujące, tylko jeden z nich mógł okazać się tym zwycięskim!

Pierwszy etap finału “Szansy na sukces. Opole 2023” dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń

W niedzielę 21 maja odbył się finał programu “Szansa na sukces. Opole 2023”. Show prowadzone przez Marka Sierockiego zgromadziło przed telewizorami tysiące widzów za całej Polski. To oni zdecydowali, który z uczestników pojawią się na Festiwalu w Opolu, by tam wystąpić na koncercie “Debiuty”.

W pierwszej części show zwycięzcy poszczególnych odcinków wystąpili w duetach z gwiazdami. W konkursie zaprezentowali się następująco: Patrycja Błach oraz Doda, z piosenką “Melodia ta”,  Agata Malicka i Sebastian Karpiel-Bułecka z “Chwilą”, Izabela Kopeć i Krzysztof Cugowski – “Cień wielkiej góry”, Piotr Małkiewicz oraz Marek Piekarczyk z “Alien”, Krzysztof Miętkiewicz przy udziale Hanny Rybki, Haliny Jawor oraz Stanisława Karpiela-Bułecki we fragmentach, trzech utworów: "Olaboga", "Orawa", "Bo jo Cie kochom"; Przemysław Zubowicz i Szymon Pejski w “O Ela”, Karolina Fryt i Ryszard Rynkowski w utworze “Wypijmy za błędy”, Julia Ziółkowska, a także Justyna Steczkowska w piosence Grzegorza Ciechowskiego "Tak, tak... to ja", Alicja Deicka, a także Lanberry w “Planie awaryjnym”, Jagoda Rataj i Krystyna Giżowska w utworze “W drodze do Fontainebleau”, Katarzyna Mazur oraz Mezo  Liber we fragmentach dwóch utworów: “Co z nami będzie” i "Sacrum".

Dzisiaj komunia córki Katarzyny Cichopek. Poznaliśmy zaskakujące szczegóły

W drugim etapie finału "Szansy na sukces. Opole 2023" emocje sięgnęły zenitu!

Spośród jedenastu uczestników, którzy wzięli udział w pierwszej części programu, o finał mogła zawalczyć tylko trójka z nich. Widzowie mieli wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia. Cała jedenastka zaprezentowała się wyjątkowo dobrze, jednak serca telewidzów skradli Patrycja Błach, Krzysztof Miętkiewicz i Karolina Fryt!

Jako pierwsza zaprezentowała się Patrycja Błach z piosenką “Boso” Zakopower. Do występu przystąpiła z niesamowitą energią! Jako drugi na scenę wyszedł Krzysztof Miętkiewicz. On zmierzył się z utworem "Telefony" Republiki. Jego mocny głos doskonale wpasował się w piosenkę. 

Drugi etap konkursu zamknęła Karolina Fryt z “Moje serce to jest muzyk” Ewy Bem. Jak wokalistka sama przyznała, było to dla niej nie lada wyzwanie!

fot. kadr z programu "Szansa na sukces"

Znamy zwycięzcę “Szansy na sukces. Opole 2023"!

Zwycięzca mógł być tylko jeden! Telewidzowie głosowali na swoich faworytów w SMS-ach. Gdy linie zostały zamknięte, na twarzach trójki finalistów malowały się sprzeczne emocje, spośród których dominowała niepewność. Rozwiał ją Marek Sierocki, z radością ogłaszając, że zwyciężczynią “Szansy na sukces. Opole 2023" została Karolina Fryt! Gratulujemy! Następnym razem będziemy mieli przyjemność posłuchać jej na ”Debiutach" na Festiwalu w Opolu, które odbędą się już 9 czerwca 2023.