Swiatgwiazd.pl
Szczena

Youtube / TTV

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Ryszard Dąbrowski, zwany także Szczeną jest jednym z uczestników popularnego programu "Chłopaki do wzięcia". Bohater niedawno przeszedł poważną przemianę - pod wpływem narodzin dziecka oraz poważnego wyzwania sportowego, jakie przed nim stanęło.

  • Ryszard Dąbrowski to popularny bohater "Chłopaków do wzięcia"

  • Niedawno razem ze swoją partnerką doczekali się dziecka

  • Okazuje się, że w jego życiu następują ostatnio ważne zmiany

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" to jeden z popularniejszych bohaterów programu. Udało mu się znaleźć szczęście w miłości, niedawno wraz ze swoją ukochaną doczekali się dziecka. Nastąpiły też duże zmiany w jego wyglądzie.

"Chłopaki do wzięcia": Szczena został ojcem

Ryszard Dąbrowski znany jako Szczena w programie "Chłopaki do wzięcia" szybko stał się jednym z popularniejszych uczestników programu. Dzięki swojemu poczuciu humoru zdobył sympatię widzów. Udało mu się także znaleźć miłość.

Niedawno nastąpiła ważna zmiana w jego życiu - doczekał się dziecka. To ważne wydarzenie miało poważny wpływ na mężczyznę, partnerka opowiada, że pod wpływem rodzicielstwa szybko się zmienił. Miał szybko stać się dojrzalszy, spoważnieć, odnalazł się bardzo dobrze w roli ojca.

Okazuje się, że to nie jedyna zmiana jaka ostatnio zaszła w życiu mężczyzny. Można zaobserwować poważną zmianę w jego wyglądzie - Szczena poważnie o siebie zadbał, przybrał na masie mięśniowej. Okazuje się, że jest to motywowane ważną szansą zawodową i sportową. Brał niedawno udział w walkach MMA, gdzie udało mu się zwyciężyć jedną z walk. W takim sporcie masa mięśniowa jest istotna, dlatego mężczyzna zdecydował się na dużą zmianę.

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak musiała przerwać koncert. Wydano oficjalne oświadczenie

CZYTAJ DALEJ

Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" przeszedł poważne zmiany w swoim życiu

Niedawno na Facebooku Szczeny mogliśmy zobaczyć zdjęcia z rodzinnych wakacji. Razem z małżonką i dzieckiem postanowili udać się na kilka dni nad polskie morze. Na opublikowanych fotografiach widać wyraźnie zmianę w sylwetce - mężczyzna wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze parę miesięcy temu.

Teraz uczestnik "Chłopaków do wzięcia" jest na wakacjach i odpoczywa. Jednak już po powrocie do domu od razu deklaruje powrót do wymagających treningów i ścisłej diety. Wyznał także, że w czasie przygotowań do walk całkowicie rezygnuje ze spożywania alkoholu.

Udział w sportowych rozrywkach cieszy się dużym uznaniem wśród fanów bohatera "Chłopaków do wzięcia". On sam także nie kryje, że poza oczywistą poprawą sylwetki, rozgrywki mają dobry wpływ na jego życie - wygrane pieniądze z pierwszej walki postanowił poświęcić na wynajem mieszkania dla swojej rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nowy uczestnik "Tańca z Gwiazdami" ma 67 lat. Fani rezygnują z oglądania

  • Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszający sposób upamiętniła rocznicę urodzin męża

  • Tomasz Karolak wygadał się na temat relacji z Małgorzatą Kożuchowską

źródło: Fakt

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >