Swiatgwiazd.pl
Edyta Pazura

TRICOLORS/East News

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

20 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Edyta Pazura poinformowała o bardzo ważnym wydarzeniu, jakie nastąpiło w jej życiu. Otóż małżonka Cezarego Pazury postanowiła podjąć studia doktoranckie, które będą dla niej całkowicie nowym wyzwaniem. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Fani są zachwyceni jej pomysłem.

Jak widać, Edyta Pazura nie ma zamiaru ograniczać się zawodowo. Jej ambicje wydają się nie znać granic, a już za dwa lata będzie miała dwa wyjścia, o czym opowiedziała we wspomnianym wpisie.

Edyta Pazura jest doktorantką

W sieci do dziś można spotkać wpisy na temat Edyty Pazury, w których internauci piszą, że bez sławnego małżonka nic by nie osiągnęła. Bzdura. 33-latka na każdym kroku udowadnia, że jest niezwykle wszechstronną, utalentowaną i ambitną kobietą, a posiadanie przy sobie kochającego i wspierającego mężczyznę to dodatkowy atut.

Całkiem niedawno Pazurowie poinformowali, że otworzyli nową firmę, zajmującą się produkcją biżuterii. Dodatkowo, od wielu lat Edyta Pazura pełni rolę menadżerki swojego męża, dokładając do tego wychowywanie trójki dzieci, oraz realizację własnych spraw i pasji. Wczoraj zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym poinformowała, że rozpoczyna nowy etap w swoim życiu.

- Bywa tak, że bardzo czegoś pragniesz. Tak bardzo, że jesteś w stanie zrobić wszystko, aby to osiągnąć. W końcu ciężka praca przynosi rezultaty, wygrywasz los na loterii i…
Nie śpisz do 3.00 w nocy, a rano wstajesz i myślisz sobie „ja pierdziele… i co teraz?!” - rozpoczyna swój wpis Edyta Pazura.

kobieta w ciąży

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Wydawałoby się, że wymienione wcześniej obowiązki to już i tak sporo, jak dla jednej osoby, ale nie dla samej 33-latki. Jak widać, mimo ciężkich czasów małżonka Cezarego Pazury nie ma zamiaru siedzieć w miejscu, tylko wciąż poszerzać swoje horyzonty, dlatego zdecydowała się rozpocząć studia doktoranckie.

- Nie myślę o Tablicy Mendelejewa, ułamkach i Kongresie Wiedeńskim, kolacji dla dzieci i czy podłoga jest na pewno czysta. Dzisiaj idę świętować swoje imieniny i nie tylko. Otóż oficjalnie jestem doktorantką a wniosek z tego taki, że mam dwa wyjścia: za dwa lata będę skakać pod sufit lub udawać, że nie było dzisiejszego posta - czytamy.

Fani zachwyceni pomysłem Edyty Pazury

W komentarzach pod zamieszczonym zdjęciem wylała się prawdziwa fala entuzjazmu i wsparcia oraz gratulacji, które zamieszczali fani. Nic w tym dziwnego. Dla wielu kobiet Edyta Pazura to nieustające źródło inspiracji i wzorzec ciężkiej pracy.

- Edytko jesteś inspiracją! Bądź szczęśliwa i zawsze taka normalna i prawdziwa w tym co robisz jak do tej pory,

- Kobieta, która inspiruje,

- Jak Pani to robi? Szok, chylę czoła - piszą podekscytowani internauci.

Cóż, nie pozostaje nic, jak życzyć powodzenia i trzymać kciuki za dalsze sukcesy Edyty Pazury oraz jej małżonka!

Zobacz zdjęcie:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Roksana Węgiel nie przypomina samej siebie. Fani przyrównali ją o uwielbianej gwiazdy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura wygadał się na temat swojego małżeństwa. Wspomniał o intercyzie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Okropne, jak potraktowali Iwonę z "Sanatorium miłości". Doświadczyła przykrego hejtu

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Szpak wyznał, co działo się z nim po stracie mamy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Wiśniewski jest niezwykle wspierany przez swoją żonę

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje legendarny Leslie Bricusse. Twórca hitów do filmów o Bondzie

Czytaj więcej >