Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak dziś wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Nietypowy szczegół od razu zwrócił naszą uwagę, rzadki widok na cmentarzu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.08.2023 14:34

Tak dziś wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Nietypowy szczegół od razu zwrócił naszą uwagę, rzadki widok na cmentarzu

Odwiedziliśmy grób Piotra Woźniaka-Staraka, fot. KAPiF, swiatgwiazd.pl
Odwiedziliśmy grób Piotra Woźniaka-Staraka, fot. KAPiF, swiatgwiazd.pl

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w wypadku, do którego doszło na łodzi na jeziorze Kisajno. Od śmierci znanego producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak minęły już cztery lata. Sprawdziliśmy, jak wygląda dziś grób zmarłego. Jeden element przykuwa uwagę i intryguje.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym, pracującym m.in. przy filmach “Bogowie”, czy “Sztuka kochania”. Prywatnie, członek rodziny miliarderów, był mężem gwiazdy TVN Agnieszki Woźniak-Starak.

Nić miłości przecięła tragiczna śmierć 39-latka, który zginął podczas pobytu na ukochanych Mazurach. Mężczyzna wypadł z łódki i przepadł jak kamień w wodę. Po wytężonych poszukiwaniach, udało się znaleźć jego ciało.

Piotr Woźniak-Starak.png
Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie przed czterema laty, fot. KAPiF
Co się dzieje z kelnerką, która była na łódce z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Takie wieści w 4. rocznicę tragedii

Grób Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak pozostawił pogrążoną w żalu małżonkę, która do dziś w wyjątkowy sposób obchodzi rocznice jego odejścia na Mazurach, które tak ukochał. Ciało złożone zostało w grobie w Fuledzie nieopodal jeziora Kisajno, wkrótce później na warszawskich Powązkach stanął pomnik.

Na cmentarzu pojawiło się mauzoleum z wypisanym nad wejściem nazwiskiem “Starak”. Wstęp do grobowca grodzi brama będąca jednocześnie kutym świecznikiem w kształcie gałęzi drzew. We wnętrzu grobowca dostrzegliśmy intrygujące urządzenie.

grób Piotra Woźniaka-Staraka (1).png
Grób Piotra Woźniaka-Staraka, fot. swiatgwiazd.pl

Zadziwiający szczegół grobu Piotra Woźniaka-Staraka

Wewnątrz mauzoleum na ścianie wypisane jest imię i nazwisko Piotra Woźniaka-Staraka i wiek, w którym zmarł. Wspomniano również o tragicznych okolicznościach śmierci. Uwagę przykuwa jednak element, na który niezwykle rzadko trafia się na cmentarzach.

W rogu grobowca znajduje się bowiem kamera, która ma z pewnością za zadanie odstraszać potencjalnych złodziei lub dewastatorów. Widać wyraźnie, że bliscy zmarłego wykazują ogromną dbałość o pamięć po zmarłym.

grób Piotra Woźniaka-Staraka (2).png
Kamera wewnątrz grobu Piotra Woźniaka-Staraka, fot. swiatgwiazd.pl
grób Piotra Woźniaka-Staraka (3).png
Grób Piotra Woźniaka-Staraka, fot. swiatgwiazd.pl
grób Piotra Woźniaka-Staraka (4).png
Grób Piotra Woźniaka-Staraka, fot. swiatgwiazd.pl
grób Piotra Woźniaka-Staraka (6).png
Grób Piotra Woźniaka-Staraka, fot. swiatgwiazd.pl
grób Piotra Woźniaka-Staraka (5).png
Grób Piotra Woźniaka-Staraka, fot. swiatgwiazd.pl
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak.png
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF