Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tata Elżbiety Romanowskiej trafił do szpitala. Aktorka zabrała głos w "Pnś"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.02.2022 01:00

Tata Elżbiety Romanowskiej trafił do szpitala. Aktorka zabrała głos w "Pnś"

Elżbieta Romanowska
Pawel Wodzynski/East News

Pamiętacie sympatyczną Jolę z serialu "Ranczo"? Choć emisja produkcji TVP dawno dobiegła końca, odtwórczyni tej roli, czyli Elżbieta Romanowska, cieszy się nieustanną popularnością. Niestety aktorka ma ostatnio wiele trosk: jej ojciec znalazł się w szpitalu.

Romanowska zagrała w "Ranczu" Jolantę Pietrek, nieśmiałą ekspedientkę, a później kierowniczkę sklepu, która przechodzi przemianę i zaczyna z powodzeniem pracować w lokalnych mediach. Widzowie pokochali tę sympatyczną postać.

Elżbieta Romanowska w smutku: "ostatnio dzieje się u mnie tyle negatywnych i przykrych rzeczy"

Dzięki grze Romanowskiej, widzowie "Rancza" wiele razy mieli okazje do wzruszeń i uśmiechów. Aktorka grała w serialu bardzo długo, od 2008 do 2016 roku. Emancypacja jej postaci i to, jak Jola pokonywała własne kompleksy, dla wielu były otuchą. Teraz sama aktorka podziękowała fanom za wsparcie.

Aktorka niezbyt często dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami z życia prywatnego. Niedawno jednak nawet ona wyznała fanom, że jej codzienność jest pełna smutku. Romanowska napisała na Instagramie:

- Jestem raczej pozytywną osobą. U mnie szklanka raczej zawsze jest do połowy pełna! Ale ostatnio dzieje się u mnie tyle negatywnych i przykrych rzeczy, że nawet mnie ciężko się uśmiechać! Dlatego tym bardziej dziękuję Wam za tyle dobrych słów pod postami, które zostawiacie! [...] To jest bardzo budujące, z całego serca to doceniam! Kocham Was i mocno tule - wyznała aktorka.

Ojciec Elżbiety Romanowskiej jest w szpitalu

Romanowska nie wyznała na Instagramie, jakie są powody jej smutku, ale wyraźnie zamilkła od tego czasu w mediach społecznościowych. Dziś aktorka gościła w śniadaniowym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie". To tam wyznała, co wywołuje w niej zmartwienie.

Pod koniec spotkania w studiu PNŚ Romanowska ujawniła, że jej ojciec znalazł się w szpitalu:

- Chciałabym bardzo gorąco pozdrowić mojego tatę, który teraz akurat jest w szpitalu i na pewno mnie ogląda. Tatuś, kochamy cię bardzo i wracaj do nas szybko! - przekazała mu pozdrowienia podczas emisji programu.

Zobacz zdjęcie:

Źródło: Pytanie na śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Syn nagle potwierdził, stało się najgorsze. Legendarny muzyk przegrał walkę z chorobą

  2. Ogromna rozpacz uwielbianej gwiazdy, złodzieje nie mieli litości. Celebrytka błaga o pomoc

  3. Strzelanina po koncercie uwielbianej gwiazdy, nagle rozległ się porażający krzyk. Są ranni

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].