Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Maciej Zakościelny

Maciej Zakościelny

__Maciej Zakościelny__ jego pełie imię to Michał Gracjan Zakościelny. Aktor telewizyjnym, filmowy i teatralny, urodzony 7 maja 1980 w Stalowej Woli. Zajmuje się także dubbingiem. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, nie uzyskał jednak dyplomu magistra. Zadebiutował w serialu "Plebania", występował także w "Kryminalnych", czy "Samo życie", jednak największą rozpoznawalność przyniosła mu główna rola w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" z 2004 roku. Od 2014 jest związany z modelką Pauliną Wyką, z którą ma dwóch synów, Borysa (ur. 29 czerwca 2016). Drugi z chłopców, Alex urodził się w 2018. Kolor oczu: niebieskie, kolor włosów: ciemne, wzrost: 185 cm

Maciej Zakościelny
17.05.2024 20:19 Zakościelny opowiedział o uzależnieniu. Pierwszy raz zdobył się na tak szczere wyznanie

Maciej Zakościelny w branży aktorskiej działa od ponad dwóch dekad. Dopiero teraz opowiedział w wywiadzie, co jest jego uzależnieniem, tego nie wiedzieli nawet fani.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
27.01.2024 12:45 Maciej Zakościelny potwierdza plotki: "Nie jestem już z moją partnerką". Mówi o opiece nad dziećmi

Maciej Zakościelny to jeden z czołowych polskich aktorów. Przez prawie dziesięć lat był w związku z Pauliną Wyką, która jest matką jego dzieci. Na początku roku zaczęto spekulować o ich zerwaniu. Zakościelny opowiedział o tym, jak będą dzielili się opieką nad dziećmi.  

Maciej Zakościelny / Paulina Wyka
11.01.2024 16:42 Maciej Zakościelny po cichu rozstał się z matką swoich dzieci. Dlaczego nie są już razem?

Maciej Zakościelny długo szukał idealnej miłości. Kiedy wydawało się, że ją znalazł, niespodziewanie gruchnęły wieści o rozstaniu. Aktor znowu jest wolny? Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Maciej Zakościelny
14.01.2023 11:47 Kim jest ukochana Macieja Zakościelnego? Dopiero u jej boku znalazł prawdziwe szczęście

Maciej Zakościelny dawno temu pojawił się w mediach i szturmem podbił branżę aktorską. Nazywany jest "polskim Bradem Pittem" i przez lata spekulowano o jego licznych romansach. Przez odgrywane role przylgnęła do niego łatka amanta, jednak aktor od lat wierny jest jednej kobiecie. Kim jest jego ukochana?Paulina i Maciej są w szczęśliwym związku od 2014 roku. Początkowo próbowali ukryć swoją relację w tajemnicy, jednak spostrzegawczy fotoreporterzy szybko nakryli ich razem. Dziś zakochani cieszą się rodzicielstwem i wspólnie wychowują dwóch synów.

Maciej Zakościelny - ea
05.08.2021 02:00 Maciej Zakościelny pokazał zdjęcie znad morza. Fani: "to bardzo niebezpieczne"

Maciej Zakościelny wybrał się ze swoimi pociechami nad Morze Bałtyckie, skąd opublikował w mediach społecznościowych kilka zdjęć. Jedno z nich szczególnie zaniepokoiło jego fanów, ponieważ zauważyli, że wchodzi ze swoimi synami do wody zbyt blisko falochronu, co może zakończyć się tragedią. Aktor nie został obojętny i odpowiedział na kilka komentarzy.Maciej Zakościelny przebywa z dziećmi nad morzemFani zaniepokoili się faktem, że aktor przebywa z nimi w wodzie za blisko falochronówArtysta szybko wyjaśnił zaistniałą sytuacjęW mediach społecznościowych aktora zazwyczaj pojawiają się zdjęcia, na których przedstawia kulisy swojego życia zawodowego. Znacznie rzadziej robi to w przypadku spraw prywatnych. Oczywiście robi odstępstwa od reguły, a teraz doszło do jednego z nich.

kryminalni
09.07.2021 02:00 „Kryminalni”: aktorzy opowiedzieli o pracy na planie. Nie zawsze było bezpiecznie

„Kryminalni” to serial, który mimo upływu lat wciąż pozostaje w pamięci milionów Polaków. Choć jego emisja zakończyła się trzynaście lat temu, wcielający się w główne role aktorzy niedawno wrócili pamięcią do swojej przygody. Zdradzili, jak wyglądała ich praca na planie. Nie zawsze było bezpiecznie.„Kryminalni” to hitowy serial TVN. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2004 roku, ostatni – w 2008W role głównych bohaterów wcielali się Marek Włodarczyk, Maciej Zakościelny i Magdalena Schejbal„Jeździliśmy po mieście bez zabezpieczenia” – zdradził w rozmowie dla DDTVN serialowy Adam ZawadaFani „Kryminalnych” do dziś mają jedno marzenie – chcą, by serial ponownie pojawił się na antenie TVN. Ku ich rozczarowaniu trzynaście lat od zakończenia emisji produkcja wciąż nie podjęła takiej decyzji. Aktorzy, którzy wcielali się w głównych bohaterów, nie zapominają jednak o swoich sympatykach i co jakiś czas wracają pamięcią do swojej policyjnej przygody.

Maciej Zakościelny
25.04.2021 02:00 Brat Macieja Zakościelnego jest niezwykle przystojny. Niebawem skończy 42 lata i wciąż szuka miłości życia

Okazuje się, że Maciej Zakościelny ma starszego brata Filipa, który ostatnio wzbudził spore zainteresowanie internautów. Filip Zakościelny ma 42 lata i jest project managerem. Partnerka Macieja, Paulina, zdradziła, że Filip nadal jest singlem. Maciej Zakościelny jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Zagrał w wielu popularnych produkcjach, jak Czas honoru, Tylko mnie kochaj, Dlaczego nie. Gwiazdor już od wielu lat związany jest z modelką Pauliną Wyką, z którą doczekał się dwóch synów - Borysa (5 l.) i Alexa (3 l.). Okazuje się, że Zakościelny ma też starszego brata Filipa, który ostatnio wzbudził spore zainteresowanie internautów.