Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Rozstanie

Rozstanie

Monika Richardson
10.07.2024 19:35 Od rana huczy o rozstaniu Moniki Richardson z partnerem. Odpowiedziała zdjęciem

W mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Moniki Richardson i Artura, z którym była związana od kilku miesięcy. Od razu ożyły spekulacje o powrocie do poprzedniego ukochanego. Gwiazda odpowiedziała zdjęciem.

Rozstanie
20.06.2024 07:17 Rozwodzi się po 7 miesiącach małżeństwa. Żona zdradza przykre szczegóły

Billy Ray Cyrus podjął decyzję o zakończeniu siedmiomiesięcznego małżeństwa z młodszą partnerką. Firerose wystosowała oskarżenia pod adresem ojca Miley. Muzyk odpowiedział. Szczegóły. 

Natalia Szroeder
06.04.2024 10:15 Natalia Szroeder rozstała się ze znanym raperem? Po tym, co wrzuciła do sieci, fani nie mają już żadnych wątpliwości

Natalia Szroeder jest znaną i cenioną wokalistką, ale w mediach sporo mówi się także o jej życiu osobistym. W sieci aż huczy od plotek o jej rozstaniu z inną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Czy piosenkarka właśnie potwierdziła te rewelacje? Fani znaleźli dowody.

Sacha Baron Cohen
05.04.2024 22:43 Byli razem ponad 20 lat, mają troje dzieci i właśnie ogłosili rozstanie! Oświadczenie rozwiewa nadzieje na pojednanie

Od kilku tygodni w mediach co rusz można przeczytać o rozstaniach w show-biznesie. Teraz okazuje się, że kolejna znana para postanowiła się rozwieść. Słynny filmowy Borat i jego żona wydali oświadczenie. Szczegóły. 

pilne
01.02.2022 01:00 Jasper i Charazinsky ogłosili rozstanie. Uwielbiana para zdradziła przygnębiające szczegóły

Kacper Porębski i Piotr Charaziński rozstali się po ponad trzech latach związku. Popularna para właśnie oficjalnie ogłosiła rozstanie. Opowiedzieli o powodach swojej decyzji w specjalnym filmie, skierowanym do swoich wielbicieli.Kiedy w 2020 roku para kultowych youtuberów i influencerów ogłosiła, że od kilku lat są w sobie zakochani, ich fani nie posiadali się z radości. Niestety, wygląda na to, że szczęście dobiegło końca, a "Jasper" i "Charazinsky" rozstali się na dobre.