Swiatgwiazd.pl
Teresa Werner

facebook/Teresa Werner

Teresa Werner pogrążona w żałobie. Piosenkarka pożegnała wieloletniego menagera

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Teresa Werner przeżywa ogromną tragedię. Piosenkarka podzieliła się z internautami smutną informacją o stracie bliskiej osoby. Po wielu wspólnie spędzonych latach przyszło jej pożegnać niezastąpionego przyjaciela i powiernika.

  • Teresa Werner jest popularną polską piosenkarką ze Śląska, która koncertowała m.in. na Broadwayu

  • Swoją solową karierę rozpoczęła dopiero 10 lat temu, w której towarzyszył jej producent i manager - Krzysztof Szwed

  • Gwiazda z wielkim żalem przyjęła wieść o śmierci wieloletniego przyjaciela

Teresa Werner jest niewątpliwie jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek. Zadebiutowała w wieku zaledwie 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, gdzie pozostawała aktywna przez prawie 33 lata. W 1991 roku wspólnie z grupą wywalczyła pierwsze miejsce na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych na nowojorskich Carnegie Hall czy Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. 

Rok 2011 rok był dla niej przełomowy, ponieważ właśnie wtedy postawiła na karierę solową i zadebiutowała z piosenką "Miłość jest piękna". Jednakże ostatni czas nie jest najlepszy dla legendarnej piosenkarki z południa Polski. 

Ciężkie chwile w życiu gwiazdy. Teresa Werner nie może się pozbierać

Teresa Werner przeżywa aktualnie ciężkie chwile. Artystka z pewnością tegorocznego kwietnia nie będzie wspominała dobrze. Przed kilkoma dniami straciła wieloletniego przyjaciela, który jak sama mówi, był bardzo bliski jej sercu. 

W ostatnim czasie środowisko śląskich szlagierów z ogromnym bólem pożegnało Krzysztofa Szweda, producenta i menadżera współpracującego m.in. z Kazikiem Staszewskim, Krzysztofem Krawczykiem, Pawłem Gołeckim, Sławomirem. Przyczyny śmierci nie zostały podane do informacji publicznej. Teresa Werner oddała hołd zmarłemu w poruszającym wpisie na mediach społecznościowych.

[EMBED-874]

- Nie da się opisać wszechogarniającego smutku i bólu po stracie tak bardzo bliskiej mi osoby, Przyjaciela od serca, Managera najwspanialszego na świecie, któremu zawdzięczam tak wiele. Jego wiara we mnie była tak ogromna, że nikt nie był w stanie jej zburzyć. Dziesięć wspólnych lat, dziesięć lat pięknej historii, przeżyć, planów, projektów, ponad tysiąc koncertów, tras koncertowych, zawsze razem. Niewyobrażalnie oddany z niesamowitą wiedzą, doświadczeniem zawodowym, kreatywnością i wrażliwością muzyczną. Pozostały otwarte wspólne projekty, jego wspaniałe kompozycje do których miałam napisać teksty - czytamy na Facebooku. 

Piosenkarka żegna bliskiego przyjaciela. "Jest w moim sercu"

Rodzina Krzysztofa Szweda poinformowała, że uroczystość żałobna w imieniu zmarłego została odprawiona w piątek, 16 kwietnia o godz. 15:00 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim. 

Mimo upływu czasu Teresa Szwed nie przestaje publikować wpisów nawiązujących do jej wieloletnim managera. Nazywa go powiernikiem, prawdziwym przyjacielem, który kochał ludzi. Podkreśla, że był niebywale skromny i serdeczny. 

- Trudno mi się pogodzić z tym, że już go nie ma. Jest w moim sercu. Muzyka połączyła nas na zawsze - napisała zrozpaczona piosenkarka.

Poza legendarną wokalistką ze Śląska, hołd zmarłemu producentowi oddali także inni artyści i celebryci. Wśród nich znalazł się Sławomir i jego żona Kajra, którzy podkreślali, że to właśnie Krzysztof Szwed uwierzył w nich na początku kariery.

Jest nam ogromnie przykro w związku ze śmiercią Pana Szweda. Dołączamy się do kondolencji i składamy wyrazy współczucia jego rodzinie oraz bliskim. 

Zobaczcie sami:

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Na pogrzeb księcia Filipa nagle wbiegła naga kobieta

  • Ewa Krawczyk poinformowała o złym stanie zdrowia brata Krzysztofa Krawczyka

  • Jakimowicz skomentował odejście Orzecha z TVP

źródło: se.pl, muzyka.interia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Ewa Matysiak

redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >
Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >