Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To koniec plotek o Sylwii Peretti. Menadżer przekazał, co się z nią dzieje. Przykre wieści
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.08.2023 08:03

To koniec plotek o Sylwii Peretti. Menadżer przekazał, co się z nią dzieje. Przykre wieści

Sylwia Peretti
Menadżer Sylwii Peretti opowiedział o jej samopoczuciu, fot. Świat Gwiazd Exclusive/instagram.com/sylwia_peretti/

Menadżer Sylwii Peretti opowiedział, co się z nią dzieje. Gwiazda "Królowych życia" od miesiąca boryka się ze stratą syna, który zginął w niebezpiecznym rajdzie po Krakowie. Rozwiano także domysły na temat żałoby matki.

Menadżer Sylwii Peretti o jej samopoczuciu

Gwiazda od czasu informacji o śmierci syna zupełnie zrezygnowała z aktywności internetowej. Jeszcze do niedawna w mediach społecznościowych można było zobaczyć jej liczne relacje z podróży i spotkań z bliskimi. Osobista tragedia wszystko zmieniła.

Teraz w sprawie Sylwii Peretti wypowiada się jej menadżer, Adam Zajkowski. W rozmowie z Pudelkiem przyznał, że gwiazda ma trudności z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. O planach zawodowych nie ma na razie mowy.

Absolutnie to nie jest czas na rozważania i realizację planów zawodowych Sylwii. Jej stan nie uległ zmianie, jest w bardzo ciężkiej kondycji zarówno psychicznej, jak i fizycznej, to zbyt krótki czas od tej tragedii, by móc normalnie funkcjonować. Sylwii jest ciężko wrócić do podstawowych czynności dnia powszedniego, a co dopiero do życia zawodowego

"Tak spie****ć". Po festiwalu Polsatu widzom puściły nerwy. Dostało się każdemu, ale "zagraniczni goście" przebili wszystkich

Sylwia Peretti odwiedza grób syna?

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że gwiazda zrezygnowała z odwiedzin grobu syna. Biorąc pod uwagę żal podczas ostatniego pożegnania, wielu mogło uwierzyć w tę informację, choć nie jest ona prawdziwa. Menedżer przyznał, że Sylwia Peretti regularnie przychodzi na cmentarz.

Nie ma dnia, aby Sylwia nie odwiedzała grobu syna. To bzdury wyssane z palca tylko po to, by "podgrzewać" falę internetowego hejtu.

Sam nagrobek w ostatnim czasie wywołał sporo emocji. Najpierw doszła tam do zniszczeń przez wandala, a niedawno wśród zniczy pojawił się tajemniczy przedmiot.

Pogrzeb Patryka Perettiego.jpeg
Sylwia Peretti podczas pogrzebu syna, fot. Świat gwiazd Exclusive
Grób Patryka Peretti tydzień po pogrzebie, fot. Goniec.pl
Grób Patryka Perettiego, fot. Goniec.pl
Grób Patryka Peretti tydzień po pogrzebie, fot. Goniec.pl
Grób Patryka Peretti tydzień po pogrzebie, fot. Goniec.pl

Menadżer Sylwii Peretti dziękuje za wsparcie

Wokół samego wypadku dochodzi do wielu kontrowersji z powodu śmierci młodych mężczyzn i kierowcy auta, który w czasie zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Nienawiść sąsiadów oraz internautów odbija się na Sylwii Peretti. Na szczęście ma ona także osoby, które mocno ją wspierają.

Tragedia, jaka ją spotkała, strata ukochanego dziecka, które było dla niej wszystkim, to tylko część, z czym Sylwia musi się zmierzyć, biorąc pod uwagę ogromną falę hejtu i słów nienawiści i fakt, jak ludzie karmią się tą ogromną tragedią, jest przerażające. Dziękuję też za miłe, otulające słowa wspierające Sylwię, bo jest ich też naprawdę dużo.

Sylwia Peretti na razie nadal milczy w mediach społecznościowych. Z synem łączyła ją silna więź. Dla każdej matki utrata dziecka byłaby bolesną tragedią.

Sylwia Peretti z synem 1.png
Menadżer Sylwii Peretti o jej samopoczuciu, fot. instagram.com/sylwia_peretti/
Sylwia Peretti z synem 2.png
Menadżer Sylwii Peretti o jej samopoczuciu, fot. instagram.com/sylwia_peretti/

Źródło: Pudelek