Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Karolak stracił pracę w znanym serialu. Format wycofano z ramówki Polsatu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.07.2022 16:56

Tomasz Karolak stracił pracę w znanym serialu. Format wycofano z ramówki Polsatu

Tomasz Karolak EA
fot.TRICOLORS/East News

Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Tomasz Karolak, stracił angaż w popularnym serialu Polsatu. Jego reakcja na decyzję stacji telewizyjnej może zaskakiwać. Nie czuje on żadnej złości, a wręcz popiera ten pomysł.

Chyba wszyscy odbiorcy rodzimej kinematografii doskonale znają zawodowe poczynania artysty teatralnego, telewizyjnego oraz filmowego. Jego angaże w polskich produkcjach przeszły już do historii, a widzowie mogli oglądać jego wyczyny w takich produkcjach jak m.in.: "Rodzinka.pl", "Tylko mnie kochaj", "Testosteron", "Lejdis", "Nie kłam, kochanie", "Jeszcze raz", "Listy do M.", "Planeta singli", "7 uczuć" czy "Miłość na wybiegu".

Okazuje się, że Tomasz Karolak może pożegnać się z angażem w serialu, który niedawno pojawił się na Polsacie. Aktor nie ma za złe produkcji, znając przyczyny zawierzenia pracy.

Tomasz Karolak stracił rolę w serialu "Kuchnia"

Komedia pojawiła się na antenie stacji we wrześniu zeszłego roku, angażując masę znanych polskich gwiazd. Tomasz Karolak na planie zdjęciowym spotykała się z takimi artystami jak m.in.: Maria Dębska, Eryk Lubos, Marta Żmuda Trzebiatowska czy Patryk Cybulski.

To jednak koniec przygód charyzmatycznych pracowników tytułowej kuchni. Polsat poinformował, że produkcja zawiesza działalność. Argumentem do wycofania się stacji z projektu, była rosyjska licencja, na której powstawał serial.

Tomasz Karolak nie czuje żalu względem usunięcia telewizyjnej propozycji, a wręcz ją popiera. Dla niego, jak dla wielu artystów, wsparcie Rosji w obliczu wojny na wschodzie jest niedopuszczalne.

Wszystko, co daje zarobić Rosji, a teraz jest przez nas znoszone, nie podlega żadnej dyskusji. To jest licencja rosyjska, prosto z Moskwy, wobec tego myślę, że to jest najlepsze, co stacja mogła zrobić i ja też absolutnie czuję się lżej, że pieniądze z Polski nie idą do Rosji komentował decyzję stacji w rozmowie z Plejadą.

"Kuchnia" to nie jedyny serial, który zniknie z anteny Polsatu

Stacja telewizyjna poinformowała o zawieszeniu kolejnego projektu, który również miał związek ze wschodnim krajem. Rosyjska inwazja na naszych wschodnich sąsiadów sprawiła, że Polsat postanowił podjąć ważne kroki.

Z anteny zniknie serial "Kowalscy kontra Kowalscy", gdzie widzowie mogli oglądać m.in.: Piotra Adamczyka, Marietę Żukowską oraz Wojciecha Mecwaldowskiego. Na razie nie wiadomo, czym stacja zastąpi wycofane programy, jednak artyści nie wydają się protestować względem zabranych angaży.

Stopowanie środków finansowych, które miałyby wpłynąć na konto rosyjskich spółek, jest w obecnej chwili nieakceptowalne. Polska od początku wojny okazuje wsparcie Ukrainie i choć od ataku minęły miesiące, nie zamierza zmienić swojego stanowiska.

Tomasz Karolak
Kadr z serialu Kuchnia, prod. Polsat
Tomasz Karolak
Kadr z serialu Kuchnia, prod. Polsat
Tomasz Karolak
Kadr z serialu Kuchnia, prod. Polsat

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ciężko uwierzyć, co księżna Kate przekazała ws. dzieci. Cała trójka podjęła się pierwszej pracy

  2. Wspaniała wiadomość dla widzów Polsatu, uwielbiany hit po latach wraca na antenę. Wprowadzono spore zmiany

  3. Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z żoną, jedno od razu zwraca uwagę. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Plejada.pl