Swiatgwiazd.pl
Tomasz O

fot. screen YouTube@OLX Polska

Tomasz O. dostał poważne zarzuty. Jest podejrzewany o posługiwanie się fałszywą fakturą

24 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jak informuje Radio ZET popularny polski aktor, Tomasz O. został oskarżony o posługiwanie się fałszywą fakturą, której wartość wynosiła 300 tys. złotych. Przed nim podobne oskarżenia usłyszał słynny polski muzyk Jan B.

Aktor znany jest m.in. z produkcji Patryka Vegi oraz serialu Telewizji Polskiej „M jak miłość”. Za ten czyn może grozić mu kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Tomasz O. oskarżony o posługiwanie się fałszywą fakturą

Jak dowiedział się dziennikarz śledczy Radia ZET Mariusz Gierszewski sprawa ma dotyczyć agencji eventowej, która wystawia fałszywe faktury poświadczające wykonanie fikcyjnych zleceń. Prokuratura miała doliczyć się podobnych faktur na łączną kwotę nawet 15 milionów złotych.

Tomasz O. ma być jedną z osób zamieszanych w fałszerstwo. Fani mogą bardzo dobrze kojarzyć go z filmów Patryka Vegi tj. np.: „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety”, „Kobiety Mafii”, czy też produkcji TVP „M jak miłość”. Bierze też udział w kampaniach reklamowych OLX Polska. Poza nim oskarżony został także muzyk zespołu Lady Pank, Jan B.

- Aktor znany z filmów Patryka Vegi i zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutami za posługiwanie się lewą fakturą na 300 tys.zł. Chodziło o pośrednictwo w zawarciu kontraktu z federacją sztuk walki. W tej samej sprawie zarzuty postawiono liderowi zespołu Lady Pank, Janowi B. - mówił Mariusz Gierszewski dla Radia ZET.

Figura

Katarzyna Figura dostała rozwód. Ma za sobą 9 lat sądowej batalii

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Kariera Tomasza O. nie ogranicza się jedynie do aktorstwa. Kilka lat temu wystąpił w programie TVN „Agent - Gwiazdy” oraz dwóch produkcjach Polsatu „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” i „Tańcu z gwiazdami”. Dodatkowo ma na swoim koncie dwie walki w formule MMA.

Jan B. też posługiwał się fałszywymi fakturami?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy przed Tomaszem O. zarzut posługiwania się fałszywą fakturą usłyszał także muzyk zespołu Lady Pank, Jan B. W jego przypadku chodzi o kwotę 200 tys. złotych oraz 50 tys. niezapłaconego podatku VAT.

- Za wiele nie mogę powiedzieć, bo mi nie wolno, ale razem z moim prawnikiem uważamy, że ta sprawa skończy się po naszej myśli, więc musimy się jeszcze trochę wstrzymać - powiedział Jan B. podczas programu „Onet Rano”.

Tomasz O. nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Jeśli wersja prokuratury okaże się prawdziwa aktorowi może grozić do 8 lat więzienia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Modelka została oblana kwasem, przeszła już 400 operacji. Niepojęte, jak teraz wygląda

  • Gwiazda TVP ogłosiła nagle, że jest w ciąży. Zaskoczeni fani zasypują ją gratulacjami

  • „Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola błaga córkę o pomoc

Źródło: Radio ZET

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Kajra poinformowała o swoim stresie związanym z „Tańcem z Gwiazdami”

Czytaj więcej >

Plotki

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

Czytaj więcej >

Plotki

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

Czytaj więcej >

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >