Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Trojanowska pokazała córkę. Roxanna to prawdziwa piękność
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.05.2024 19:15

Trojanowska pokazała córkę. Roxanna to prawdziwa piękność

Izabela Trojanowska
fot. KAPiF; Instagram

Izabela Trojanowska ma już dorosłą córkę. Jak wygląda Roxanna? Odnosi wielkie sukcesy za granicą, a jej podobieństwo do mamy jest uderzające.

Izabela Trojanowska: rodzina, rozwód, córka

Izabela Trojanowska urodziła się w Olsztynie. Jest córką Zofii i Maksymiliana Schützów. Jej życie osobiste było pełne zawirowań, także ze względu na światową karierę piosenkarki i aktorki. Oprócz Polski mieszkała już w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Holandii. Obecnie dzieli życie pomiędzy Warszawę a Berlin.

W 1979 roku Trojanowska poślubiła matematyka zajmującego się cybernetyką, Marka Trojanowskiego. W 1991 roku urodziła im się córka, którą nazwali Roxanna. Izabela i Marek rozstali się po 25 latach. Długo trwali w separacji – rozwód nastąpił w końcu w 2008 roku. Lata mijają, a ich córka jest już dorosła. Czym się zajmuje? Pełni prestiżowe stanowisko za granicą, szczegóły poniżej.

Izabela Trojanowska wróciła do fryzury sprzed ponad 40 lat. Internauci zbierają szczęki z podłogi Izabela Trojanowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądały początki jej kariery?

Izabela Trojanowska ma córkę. Co robi 33-letnia Roxanna?

Trojanowska jest niezwykle dumna z córki. Okazuje się, że Roxanna ma liczne talenty artystyczne i piękny głos, jednak nigdy nie chciała zajmować się show-biznesem. Za bardzo zależy jej na prywatności.

Bardzo nie chciała. Nie chciała od momentu, kiedy zorientowała się, że nie mam życia prywatnego. [...] Moja córka śpiewa, gra na gitarze i na pianinie, ale dla przyjemności. Wychodzi jej to świetnie i sprawia radość, przede wszystkim jej samej. Nie chciałabym, aby robiła karierę w naszym kraju. Nie zamierzam jej do niczego namawiać. Nie ma parcia na szkło – mówiła o Roxannie Izabela w rozmowie z “Party”.

Roxanna Trojanowska skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Berlińskim i antropologię na Uniwersytecie w Wiedniu. Obecnie pracuje w jednej z prestiżowych kancelarii w stolicy Niemiec. Zna kilka języków: poza polskim także angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i łacinę. Posługuje się podwójnym obywatelstwem. A jak wygląda? Poniżej znajdziecie archiwalne oraz nowe zdjęcia pięknej prawniczki.

Izabela Trojanowska pokazała córkę: nowe zdjęcia

Trojanowska zamieściła dziś niezwykle urocze zdjęcie z córką, pochodzące z sesji do magazynu “Gala”. Z okazji Dnia Matki złożyła życzenia swojej rodzicielce oraz napisała o roli macierzyństwa w jej życiu.

Bycie mamą to coś najpiękniejszego, co przydarzyło mi się w życiu! Kiedy Roxy pojawiła się w moim życiu, natychmiast stała się całym moim światem. Z okazji dzisiejszego święta tradycyjnie już życzę mojej Mamie zdrówka i wszystkiego najlepszego, a wszystkie inne matki bardzo serdecznie pozdrawiam! – napisała Izabela na Instagramie.

Internauci są zachwyceni.

  • Mama jest piękną kobietą, a córcia kopia mamy. Pozdrawiam obie Panie.
  • Piękne zdjęcie. Z okazji Dnia Matki życzę wszystkiego najlepszego dla Pani i dla Pani mamy.
  • Wspaniałe – czytamy w komentarzach.

W poniższej galerii możecie zobaczyć, jak przez lata zmieniała się córka Trojanowskiej.

Izabela Trojanowska, córka, nowe zdjęcia, jak wygląda Roxanna, kim jest
Izabela Trojanowska z córką w 2005, fot. KAPiF
Izabela Trojanowska, córka, nowe zdjęcia, jak wygląda Roxanna, kim jest
Izabela Trojanowska z córką w 2010, fot. KAPiF
Izabela Trojanowska, córka, nowe zdjęcia, jak wygląda Roxanna, kim jest
Izabela Trojanowska w 2024, fot. KAPiF