Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja lifestyle quizy O nas
Swiatgwiazd.pl > Telewizja > Trzy diwy na jednej scenie! Oto jak wystąpiły Górniak, Doda i Steczkowska
Magdalena Szymańska
Magdalena Szymańska 31.08.2025 17:58

Trzy diwy na jednej scenie! Oto jak wystąpiły Górniak, Doda i Steczkowska

Trzy diwy na jednej scenie! Oto jak wystąpiły Górniak, Doda i Steczkowska
fot. AKPA

Stocznia Gdańska, serce historii i dumy, ponownie pulsuje energią. Właśnie teraz, podczas koncertu „Nasza Solidarność”, największe ikony polskiej muzyki – Edyta Górniak, Doda i Justyna Steczkowska – stają na jednej scenie, by wspólnie oddać hołd pamięci i ideałom. 

Trwa koncert "Nasza Solidarność. A to nam się udało."

Trwa wielki koncert, który gromadzi na scenie największe gwiazdy polskiej muzyki, od Dody i Edyty Górniak, po Justynę Steczkowską i Kasię Moś. Wśród wykonawców nie brakuje również legendarnych zespołów, jak Kombii i Perfect z Łukaszem Drapałom, a także artystów takich jak Ira, Piotr Cugowski, Renata Przemyk, Sebastian Karpiel-Bułecka czy Tomasz Organek. Wydarzenie, które zostało dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przyciągnęło uwagę fanów z całej Polski.

W trakcie koncertu ogłoszone zostały wyniki plebiscytu na najważniejsze wydarzenie z ostatnich 45 lat polskiej historii. Wśród nominowanych znajdowali się m.in. wejście Polski do NATO i Unii Europejskiej, dołączenie do strefy Schengen, a także wyprowadzenie wojsk radzieckich oraz wieloletnia działalność WOŚP

Koncert „Nasza Solidarność. A to nam się udało!” rozpoczął się o godzinie 17:35 w TVP, natomiast równolegle, w TVP Info, odbywa się debata na temat dziedzictwa Solidarności, w której bierze udział między innymi Danuta Wałęsa.

Wielkie gwiazdy na koncercie

Obecność na scenie trzech największych gwiazd polskiej muzyki – Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej oraz Dody – to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów wieczoru. Choć każda z artystek reprezentuje zupełnie inny styl i na co dzień porusza się w innej estetyce, wspólnie tworzą na scenie widowisko, które porywa publiczność. Ich występ, na który fani czekali od lat, wywołuje ogromne emocje i sprawia, że cały koncert nabrał nowego, wyjątkowego wymiaru.

Trzy diwy na jednej scenie

Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Doda, choć pojawiły się na scenie osobno, dzielą ten sam wieczór, co samo w sobie jest już wydarzeniem historycznym dla wielu miłośników polskiej muzyki. To wyjątkowe zestawienie, o którym marzono od lat, w końcu się zmaterializowało, dostarczając publiczności ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń

Sam fakt, że znalazły się na jednym koncercie, to dowód na to, że nawet największe diwy potrafią działać na wspólnej scenie, budując mosty między różnymi pokoleniami i gatunkami.

Trzy diwy na jednej scenie! Oto jak wystąpiły Górniak, Doda i Steczkowska
Justyna Steczkowska, "Nasza Solidarność... A to nam się udało!" - koncert TVP, fot. AKPA
Trzy diwy na jednej scenie! Oto jak wystąpiły Górniak, Doda i Steczkowska
Edyta Górniak, "Nasza Solidarność... A to nam się udało!" - koncert TVP, fot. AKPA
Trzy diwy na jednej scenie! Oto jak wystąpiły Górniak, Doda i Steczkowska
Doda, "Nasza Solidarność... A to nam się udało!" - koncert TVP, fot. AKPA
Bądź na bieżąco - najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy
Google News Obserwuj w Google News