Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tygodnik niepokojąco o małżeństwie Michała Wiśniewskiego. Dopiero urodziło się kolejne dziecko, a tu takie doniesienia
Michał Fitz
Michał Fitz 26.07.2023 11:23

Tygodnik niepokojąco o małżeństwie Michała Wiśniewskiego. Dopiero urodziło się kolejne dziecko, a tu takie doniesienia

Pola Wiśniewska
fot. KAPiF; instagram.com/wisniewska_pola; Co dzieje się w małżeństwie Wiśniewskich?

Pola Wiśniewska raptem kilka tygodni temu świętowała z Michałem przyjście na świat ich drugiego dziecka, Noela. Ten został bratem kilkuletniego Falco. Sądząc po wpisach małżonki muzyka, wszystko w ich rodzinie się układa. Doniesienia zza kulis są jednak inne.

Wiśniewscy są na terapii?

“Twoje Imperium” poinformowało bowiem o kłopotach w małżeństwie Wiśniewskich. Te są rzekomo na tyle poważne, że obydwoje zdecydowali się pójść na terapię dla par, by jakoś te problemy przepracować. Z czego mają one wynikać?

Jak twierdzi źródło, Poli ma przeszkadzać, że sama zajmuje się dziećmi, a jej mąż ciągle zajmuje się biznesami i pracą. Z jednej strony rozumie, że musi on zarabiać, by duża rodzina żyła w komforcie, ale jednak ma być jej przykro, że z wieloma rzeczami zostaje sama. Ile w tym prawdy?

 

Znajoma podsumowała Annę Lewandowską, te słowa nie spodobają się trenerce. Jest "oderwana od rzeczywistości"?

Po Poli Wiśniewskiej widać smutek?

Pola oczywiście nie uzewnętrznia się ze swoimi rozterkami w mediach społecznościowych, ale spostrzegawczym fanom nic nie umknie. Ostatnio wrzuciła, wydawać by się mogło, zwyczajne selfie, w opisie którego zachwycała się letnią pogodą. Internautki dopatrzyły się jednak rozterek w jej minie i oczach. Czyżby faktycznie coś było na rzeczy?

Boziu, jaka ty jesteś smutna

Pięknie Pani wygląda, tylko ten smutek, aż chciałoby się jakoś utulić.

Oczy mówią wszystko…

Wiśniewscy niedługo mają mieć nowy dom

Doniesienia o potencjalnym kryzysie w małżeństwie Wiśniewskich zaskakują jeszcze bardziej dlatego, że nowo narodzony syn nie jest jedynym powodem do radości. Już niedługo postawiony zostanie bowiem nowiutki, piękny i nowoczesny dom, do którego mieliby się wprowadzić.

Pola Wiśniewska regularnie udostępnia w mediach społecznościowych materiały, od dewelopera, na których widać wizualizacje ich prywatnej przestrzeni. Ta robi ogromne wrażenie. Aż chciałoby się w niej tworzyć szczęśliwą rodzinę.

Źródło: Pomponik/ Twoje Imperium