Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Markowska nie zaprzeczyła po pytaniu o homoseksualizm Wojewódzkiego! Zamiast "nie", usłyszeliśmy… Co na to Kuba?
Anna Lipska
Anna Lipska 06.02.2024 22:43

TYLKO U NAS: Markowska nie zaprzeczyła po pytaniu o homoseksualizm Wojewódzkiego! Zamiast "nie", usłyszeliśmy… Co na to Kuba?

Anna Markowska
Anna Markowska, fot. KAPIF

Anna Markowska udzieliła wywiadu Światu Gwiazd. Odpowiedziała na pytanie dotyczące homoseksualizmu Kuby Wojewódzkiego, z którym jest ostatnio łączona. Co odpowiedziała?

Anna Markowska: kariera

Anna Markowska popularność zdobyła pojawiając się w siódmej edycji programu TVN "Top Model", w którym dotarła aż do finału. Obecnie 31-latka rozwija się jako modelka, a na swoim koncie ma udział w kampaniach reklamowych takich marek, jak Dior i Victoria's Secret. Prężnie działa także w mediach społecznościowych.

Ostatnio znowu zrobiło się o niej głośno za sprawą jej tajemniczej relacji z Kubą Wojewódzkim. 

Kuba Wojewódzki zniknie z mediów? Niepokojące doniesienia o poważnych kłopotach dawnego "Króla TVN" To były ich ostatnie wspólne święta. Anna Markowska w żałobie: "Pękło mi serce"

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Ani Kuba Wojewódzki, ani Anna Markowska nie mówią o relacji, jaka ich łączy. Pojawili się razem publicznie, ale nie puścili pary z ust, czy są w związku.

Szczegóły zachowują wyłącznie dla siebie. Media nie ustają w spekulacjach na temat ich związku. Nie od dziś wiadomo, że dziennikarz lubuje się w pięknych modelkach, a Ania idealnie wpisuje się w ten typ.

Kuba uchylił rąbka tajemnicy w tym temacie przy promocji podcastu, który kręci z Kędzierskim. Gospodarze programu na Tik Toku odpowiadali na serię pytań. Padło również pytanie o to, “czego słuchają”.

Ja słucham Anny, a on słucha Agaty - wypalił od razu Wojewódzki.

Trudno powiedzieć, czy jest to rzetelna wskazówka na temat relacji z Markowską, czy Kuba po prostu zażartował. Jedno jest pewne, fani z wypiekami na twarzach obserwują tę parę. W zasadzie nikt nie jest pewien, czy tworzą związek, czy też nie.

Anna Markowska o homoseksualizmie Kuby Wojewódzkiego

Nasz reporter miał okazję porozmawiać z Anną Markowską. Zagaił na temat nowego programu TVN “Drag Me OUT”, który zbliża się wielkimi krokami, a w którym celebryci wcielą się w drag queen. W jury zasiądą Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak. Ania zachwycona jest pomysłem, a także panelem sędziów, którzy ocenią uczestników.

Padło także pytanie o głośną aferę z książką Janusza Palikota i informacjami, jakie się w niej pojawiły, a mianowicie o alkoholizm Magdy Gessler i homoseksualizm Kuby Wojewódzkiego. Czy w tej publikacji jest coś, co może zaszokować czytelników, czy to tylko “skok na kasę”?

No mam nadzieję, że skok na kasę. Ma komu oddawać pieniądze (Palikot, red.) – powiedziała Ania.

Czy Markowska emocjonalnie angażuje się w zamieszanie wokół Palikota?

Nie, po prostu oceniam jako uczciwy człowiek. Tyle.

Modelka nie chciała powiedzieć więcej na ten temat, ale tylko zobaczcie mowę jej ciała. Cała rozmowa poniżej.

Anna Markowska, Kuba Wojewódzki, fot. KAPIF
Anna Markowska, Kuba Wojewódzki, fot. KAPIF
Anna Markowska, Kuba Wojewódzki, fot. KAPIF
Anna Markowska, Kuba Wojewódzki, fot. KAPIF
Anna Markowska, Kuba Wojewódzki, fot. KAPIF
Anna Markowska, Kuba Wojewódzki, fot. KAPIF