Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Viki Gabor zaliczyła wpadkę życia na oczach całej Polski. Zaczęła się tłumaczyć, a ludzie nie wytrzymali. Rozpętała się awantura
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.01.2024 21:18

Viki Gabor zaliczyła wpadkę życia na oczach całej Polski. Zaczęła się tłumaczyć, a ludzie nie wytrzymali. Rozpętała się awantura

Viki Gabor
Viki Gabor tłumaczy się po występie, fot. AKPA; Instagram

Viki Gabor popełniła na „Sylwestrze z Dwójką” potężną wpadkę. Widzowie koncertu są wściekli, w sieci trwa burza. A co na to młoda piosenkarka? Jej wytłumaczenie raczej nie uspokoi atmosfery. Wręcz przeciwnie…

Viki Gabor i Liber w duecie na „Sylwestrze z Dwójką”

„Sylwester z Dwójką” oglądało wczoraj średnio 2,77 miliona osób. Widzowie mogli podziwiać na scenie w Zakopanem takie gwiazdy, jak Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Roksana Węgiel, Zenek Martyniuk czy zespoły Afromental i Fun Factory. Pojawił się też Liber, ale teraz już bez Sylwii Grzeszczak, z którą się rozstał.

Na scenie Liber pojawił się w oryginalnym duecie. Towarzyszyła mu bowiem właśnie Viki Gabor. Niestety jej zachowanie sprawiło, że dziś opinia publiczna jest oburzona. W mediach społecznościowych artystki widzowie grzmią.

  • Przeproś ludzi.
  • Dumna jesteś, serio?
  • Ja rozumiem stres i emocje i tak dalej, ale no bez przesady.
  • Dziewczyna bierze z tego ogromne pieniądze, mogłaby się pewną pokorą, zaangażowaniem wykazać – piszą teraz internauci.

Co dokładnie wydarzyło się podczas występu Gabor i Libera? Szczegóły poniżej.

Wielka wpadka Viki Gabor na scenie w Zakopanem. Było tak źle, że musiała przerwać występ Media: Daniel Martyniuk zakuty w kajdanki po Sylwestrze Dwójki! Zszokowana Danuta komentuje: "Obiecywał ojcu, że..."

Wpadka Viki Gabor na koncercie sylwestrowym TVP

Gabor i Liber wykonali na scenie w Zakopanem wielki przebój artysty „Co z nami będzie”. W oryginale w duecie z raperem była Sylwia Grzeszczak. Niestety Viki nie stanęła na wysokości zadania, próbując ją zastąpić. Młoda piosenkarka zapomniała bowiem tekstu. W refrenie pominęła słowa „kiedy znajdziemy się na zakręcie”. 

Kiedy rozpędzi się, znowu będzie, co z nami będzie... – zaczęła się powtarzać.

Potem jednak było tylko gorzej, w dalszej części tekstu Gabor popełniła jeszcze więcej błędów.

Każdy zachód słońca nasz, każdy podniesiony ton, każdy naprawiony błąd i czy mu… – po tych słowach Viki przestała śpiewać i skierowała mikrofon w stronę publiczności.

Stres może oczywiście wpłynąć na każdego. Prawdziwa awantura wywiązała się dopiero po tym, jak Gabor „wytłumaczyła się” z zaistniałej sytuacji. Oburzenie nie ma granic, poniżej wszystkie szczegóły.

Viki Gabor i Liber
Viki Gabor i Liber, “Sylwester z Dwójką” TVP, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Viki Gabor "tłumaczy się" z wpadki na „Sylwestrze z Dwójką”

Kilka godzin po swoim występie w Zakopanem Gabor opublikowała na Instagramie zdjęcie zza kulis. Pozuje na nim beztrosko, a podpis do fotografii jest zadziwiającą odpowiedzią na zaistniałą wpadkę

Wesołego Nowego Roku 2024. PS. Nikt nie jest idealny – napisała Viki po angielsku, dodając roześmianą emotikonę.

To nie koniec. W relacji młodej piosenkarki pojawiła się reakcja na wypowiedzi osób, które obecnie krytykują jej postawę.

Buźki dla hejterów. Uwielbiam wasze komentarze, mam z nich taką bekę – napisała pod zdjęciem, ozdobionym serduszkami.

Nieco później Gabor zamieściła za to… reklamę serialu biograficznego o jej życiu, który jakiś czas temu pojawił się na TVP VOD.

W tym momencie ludzie nie wytrzymali.

  • Jak górnik się pomyli, to też będzie, że nikt nie jest idealny? Akurat w Twoim przypadku to znów pokazuje olewcze podejście do wykonywanej pracy.
  • Czas zacząć uczyć się tekstu piosenek
  • Jak dla mnie główny problem nie leży w tym, że pomyliła tekst, a w tym, że zabrakło pokory, by przeprosić i po ludzku przyznać się do błędu. Zamiast tego na story pojawiły się słowa, żeby nie spinać d*py i że ma bekę. Dystans dystansem, ale ludzie, oglądając występ sylwestrowy, kierowany do szerokiej publiki, jednak oczekują pewnego poziomu, zwłaszcza, iż nie była to pierwsza taka sytuacja w jej wykonaniu
  • Wielka Gwiazda, a tekstu nie potrafi się nauczyć. Jaka gwiazda, takie wykonanie. Wstyd ma całą Polskę
  • Dostajesz pieniądze za zaśpiewanie jednej piosenki i nawet nie potrafisz się nauczyć jej tekstu. I to nie jest hejt, bo prawda hejtem nie jest. Po prostu nie szanujesz ludzi, którzy przyjechali na fajne show, a od Ciebie dostali kupę i to nie pierwszy raz – czytamy w komentarzach.

A co wy sądzicie o całej sytuacji?

Instagram Viki Gabor
Instagram Viki Gabor, fot. instagram.com/vikigaborofficial
Instagram Viki Gabor
Instagram Viki Gabor, fot. instagram.com/vikigaborofficial
Viki Gabor, Sylwester z Dwójką TVP
Viki Gabor i Liber, “Sylwester z Dwójką” TVP, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Viki Gabor, Sylwester z Dwójką TVP
Viki Gabor, “Sylwester z Dwójką” TVP, fot. Podlewski/AKPA