Jarosław Kaczyński przeżył zawód miłosny Żródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

W przeszłości Jarosław Kaczyński przeżył zawód miłosny. Po przykrym zdarzeniu nie udało mu się znaleźć tej jedynej

29 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Jarosław Kaczyński przyznał przed laty, że już nigdy się nie ożeni. Nie każdy wie, że w przeszłości lider Prawa i Sprawiedliwości przeżył ogromny zawód miłosny. Jak zdradziła była posłanka PiS Elżbieta Jakubiak, związek polityka rozpadł się przez ojca jego wybranki. Po tym wydarzeniu polityk nie zaangażował się w żadną poważną relację.

  • Jarosław Kaczyński rzadko mówi o swoim życiu prywatnym
  • Przed laty przyznał, że w młodości zaangażował się emocjonalnie
  • Kim była tajemnicza ukochana polityka?

Życie miłosne Jarosława Kaczyńskiego przez wiele lat owiane było tajemnicą. Dziennikarzom Faktu udało się jednak dotrzeć do zaskakujących informacji. Do doniesień na temat nieszczęśliwego związku odniósł się wówczas sam prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Miłosny zawód Jarosława Kaczyńskiego

Przed laty, gdy Jarosław Kaczyński starał się o posadę prezydenta Rzeczpospolitej, w mediach pojawiły się spekulacje na temat życia osobistego znanego polityka. Dotychczas wszyscy wiedzieli, że wiedzie on samotne życie, a przy jego boku czuwa ukochany kot i żyjąca wówczas matka. Informacje Faktu rzuciły nieco inne światło na sprawę.

Jak udało się ustalić dziennikarzom serwisu, wiele lat temu w życiu Jarosława Kaczyńskiego pojawiła się pewna kobieta. Matka polityka bardzo chciała, żeby ten ułożył sobie życie i założył rodzinę. Zdradziła też, że ukochana jej syna była z wykształcenia muzykolożką.

- Miałam nawet wrażenie, że była taka pani... Ale nie pewna posłanka, o której pisały media, tylko pani muzykolog – mówiła Jadwiga Kaczyńska, która zmarła w styczniu 2013 roku.

Tylko u nas: Marian Lichtman szczerze o konflikcie z Andrzejem Kosmalą. Ostrzegł Ewę KrawczykTylko u nas: Marian Lichtman szczerze o konflikcie z Andrzejem Kosmalą. Ostrzegł Ewę KrawczykCzytaj dalej

Na szczere wyznanie w tej sprawie zdecydował się także sam prezes PiS. Już w trakcie kampanii prezydenckiej postanowił uciąć wszystkie nieprawdziwe informacje dotyczące swojego życia osobistego i zdradził, że mimo ogromnego uczucia, którym darzył swoją wybrankę, ich związek zakończył się niepowodzeniem. Dodał, że po latach ma z byłą partnerką rzadki, ale dobry kontakt.

- Mówię to raz i nie chcę do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem – mówił w wywiadzie dla Gali.

O powodach wspomnianego rozstania opowiedziała niegdyś Elżbieta Jakubiak. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości zdradziła, że związek przewodniczącego partii rozpadł się przez ojca jego wybranki, który nie chciał, by zakochani się spotykali. Więcej szczegółów na ten temat nie podała jednak ani ona, ani Jarosław Kaczyński.

Specjalna dostawa prosto przed dom Jarosława Kaczyńskiego

Przypomnijmy, że w miniony weekend w mediach znów zrobiło się głośno o Jarosławie Kaczyńskim. Tym razem paparazzi przyłapali ochroniarzy prezesa, którzy przywieźli do jego domu pieczywo prosto z francuskiej piekarni. Ceny produktów nie były niskie.

Więcej o porannym menu Jarosława Kaczyńskiego przeczytacie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Onet, Fakt, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł