Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Widzowie znali go z "DDTVN". Nie żyje lubiany aktor i komik
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.04.2024 11:08

Widzowie znali go z "DDTVN". Nie żyje lubiany aktor i komik

Nie żyje Norbert Bajan
fot. KAPiF/Instagram

Norbert Bajan nie żyje. Aktor i komik odszedł w piąte 19 kwietnia. O jego śmierci poinformował klub komediowy “Resort komedii”. 

Norbert Bajan w mediach

Norbert Bajan był aktorem oraz znanym komikiem. W sieci było głośno o jego występie w programie “Dzień dobry TVN”. Występował m.in. w Teatrze Komedia i Klubie Komediowym. Bajan uważany był za mistrza improwizacji, której uczył się w Teatrze iO podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych oraz w Szkole Impro w Warszawie.

 Artysta miał również na koncie współpracę z Muzeum POLIN oraz wieloma ambasadami jak i instytucjami kultury w Europie, odpowiadając za koordynację licznych projektów. Wspierał także środowisko LGBT+. O jego śmierci poinformował Resort Komedii.

Poinformowali o śmierci córeczki: "Była absolutnie piękna". Tragedia znanej pary łamie serce Jadwiga Staniszkis nie żyje. Zmagała się z nieuleczalną chorobą. Słowa córki łamią serce

Nie żyje Norbert Bajan

Bajan zmarł w piątek 19 kwietnia 2024 roku. Informację o jego śmierci przekazał Resort Komedii za pośrednictwem platformy Facebook. Grupa opublikowała długi post, w którym napisała  także o osiągnięciach Norberta Bajana. Aktor był lubiany i ceniony przez kolegów z branży. Wielu podziwiało jego pasję i zaangażowanie w różne projekty. 

Z ogromnym bólem żegnamy naszego przyjaciela Norberta Bajana.
Najszczersze kondolencje i najgłębsze wyrazy współczucia kierujemy do jego rodziny i najbliższych. Norbert był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy aby wysłuchać, pogadać i pomóc - przekazano. 

W dalszej części wpisu przekazali, iż nigdy nie zapomną o jego pracy:

Ciężko jest nam opisać ból i pustkę jakiej doświadczamy jako środowisko. Odszedł młody człowiek, który mógł dać jeszcze tak wiele. Nie możemy się pogodzić z jego stratą. Będziemy go pamiętać zawsze. Norbert był prawdziwym artystą, głębokim idealistą i zawsze będziemy nasze wspólne wartości realizowali w naszej pracy, żyjąc z jego pamięcią.

Katarzyna Kołeczek żegna Norberta Bajana

Norbert Bajan wystąpił w programie “Dzień dobry TVN”, gdzie podjął się tematu problemów w komunikacji międzyludzkiej. Wraz z koleżanką po fachu, Katarzyną Kołeczek zaprezentowali trzy improwizowane sceny odnośnie tej kwestii. Teraz aktorka pożegnała artystę, wrzucając do sieci wspólne zdjęcie. 

Strasznie mi dziś smutno. Odszedł piękny człowiek. Chodzące światło. Dobro i talent. Norbert, zapamiętam Twój niesamowity uśmiech, serdeczność, piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Nawet nie wiesz jak bardzo będę za Tobą tęsknić . Pa - napisała Kołeczek. 

Aktor odszedł w młodym wieku z wieloma sukcesami na koncie.

Norbert Bajan, fot. Instagram
Norbert Bajan, fot. Instagram 
Norbert Bajan, fot. Instagram
Norbert Bajan, fot. Instagram