Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Więdłocha i Pawlicki zostali rodzicami. Nikt nie miał pojęcia, że aktorka była w ciąży
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.01.2024 15:11

Więdłocha i Pawlicki zostali rodzicami. Nikt nie miał pojęcia, że aktorka była w ciąży

Więdłocha i Pawlicki zostali rodzicami?! Nikt nie miał pojęcia, że aktorka była w ciąży
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, fot. KAPiF, ShowNews.pl

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki to para, o której próżno szukać informacji w tabloidach. Wiadome było, że małżeństwo ma jedno dziecko. Teraz okazuje się, że najprawdopodobniej ponownie zostali rodzicami, nie informując o tym mediów.

Kariera Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego

Antoni Pawlicki karierę rozpoczął w wieku 14 lat, kiedy to gościnnie pojawił się w telenoweli “Klan”. W kolejnych latach wystąpił w takich serialach, jak “Pensjonat pod różą”, “Kryminalni”, czy “Ojciec Mateusz”. Zagrał w filmie Andrzeja Wajdy “Katyń” i komedii romantycznej “Dlaczego nie”. W latach 2013-2016 grał główną rolę w serialu “Komisarz Alex”. Gra również na deskach teatralnych. 

W ostatnim czasie widzowie mogli go oglądać w serialu telewizji Polsat “Wotum nieufności”. Agnieszka Więdłocha przez kilka lat grała postać Joanny Zduńskiej w serialu “M jak miłość”. Wystąpiła także w “Komisarzu Alexie”.  W 2016 roku zagrała główną rolę w filmie “Planeta singli” w boku Macieja Stuhra. Razem zagrali również w drugiej i trzeciej osłonie produkcji. A jak zaczęło się uczucie jednej z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie?

Antoni Pawlicki jest skłócony z rodziną, od lat nie rozmawia z bratem. Różni ich niemal wszystko Historia miłości Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy. Udało im się ukryć narodziny dziecka

Związek Pawlickiego i Więdłochy

Więdłocha i Pawlicki poznali się podczas pracy na planie serialu stacji TVP “Czas honoru” w 2009 roku. W wywiadach podkreślali, że współpraca układa im się bardzo dobrze. Grali rozdzielone narzeczeństwo.

Tworzymy super team z Antkiem. Potrafimy się pokłócić i pokochać, porozmawiać i powrzeszczeć na siebie. Świadomość, że nie będziemy już grać tej pary, jest smutna - powiedziała aktorka w rozmowie z portalem “Fakt”

Parą zostali w 2016 roku.  W marcu tego roku aktor poprosił ukochaną o rękę. Związek małżeński zawarli dwa lata później w tajemnicy. Para jest bardzo wierząca.

Jestem przykładem tego, że na trwałe deklaracje decydujemy się później. Z moją żoną będę do końca życia - zapewnił Antoni Pawlicki w jednym z wywiadów. 

W 2021 roku w mediach pojawiła się informacja, że artyści zostali rodzicami. Zimą 2020 roku na świat przyszła ich córka Waleria. 

To największe szczęście, jakie mogło mnie spotkać. Słyszałam opinie, że sprowadzenie dziecka na taki świat jest przejawem egoizmu […] Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza. Solidarna z innymi kobietami. Solidarność wydaje mi się w ogóle dziś najważniejsza - powiedziała Agnieszka w rozmowie z “Twoim stylem”.

Niedawno parę zauważono z wózkiem, czy to oznacza, że urodziło im się drugie dziecko?

Więdłocha i Pawlicki ponownie zostali rodzicami

W ostatnim czasie informację, że rodzina Pawlickiego i Więdłochy przekazał portal Shownews.pl. Paparazzi zrobili zdjęcia aktorów, którzy wybrali się na spacer z wózkiem dziecięcym.

Dziennikarze ShowNews.pl dowiedzieli się, że rodzina Antoniego Pawlickiego niedawno się powiększyła. Aktor i Agnieszka Więdłocha wybrali się na wspólny spacer z noworodkiem. Nasi fotoreporterzy zrobili zdjęcia małżonkom, którzy spacerowali z wózkiem ulicami Saskiej Kępy - donosi portal Shownews.pl

Redakcja składa życzenia dla rodziny Antoniego Pawlickiego i Agnieszki Więdłochy!

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, fot. KAPiF
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, fot. KAPiF
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, fot. KAPiF
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, fot. KAPiF
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, fot. KAPiF
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, fot. KAPiF