Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wiemy, dlaczego nie żyje Patryk Kalski. Szokujące wyniki śledztwa ws. śmierci byłego partnera Doroty Gardias
Karolina Kurek
Karolina Kurek 30.01.2024 16:07

Wiemy, dlaczego nie żyje Patryk Kalski. Szokujące wyniki śledztwa ws. śmierci byłego partnera Doroty Gardias

Patryka Kalski/ Dorota Gardias
Dorota Gardias, Patryk Kalski, fot. KAPiF, Facebook

W zeszłym roku media obiegła szokująca wiadomość o śmierci byłego partnera Doroty Gardias. Wokół sprawy krążyło mnóstwo spekulacji i plotek. Teraz prawda końcu wyszła na jaw.
 

Tajemnicza śmierć Patryka Kalskiego

Patryk Kalski był instruktorem strzelectwa oraz przedsiębiorcą. Miał także powiązania ze światem kultury, mediów i show-biznesu. W przeszłości mężczyzna spotykał się ze znaną pogodynką Dorotą Gardias. Para spotykała się w 2011 roku.

Przedsiębiorca ukończył gdańską Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu. Następnie został jednym z trenerów koszykarskiego zespołu Lotos Gdynia. Patryk Kalski był także jednym z wykładowców AWFiS w Gdańsku. W ostatnich latach życia dużo uwagi poświęcił strzelnicy Playground.

O śmierci mężczyzny poinformował rektor Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, prof. Paweł Cięszczyk. To on przekazał informację redakcji “Dziennika Bałtyckiego”, który jako pierwszy opublikował wieści.

– O uroczystościach pogrzebowych powiadomimy wkrótce. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia – podano.
 

Dorota Gardias zabrała głos po śmierci byłego partnera. Ich związek trwał blisko rok Patryk Kalski nie żyje, były partner Doroty Gardias miał 43 lata. Media: miał przyjaźnić się z wiceprezesem Zatoki Sztuki

Dorota Gardias o śmierci byłego partnera

Dorota Gardias i Patryk Kalski związali się ze sobą w 2011 roku. Ten związek przetrwał rok, a para postanowiła się rozstać. Pojawiły się wtedy plotki, iż mieszkali już wtedy razem, jednak żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień. Żadne z nich nie zabrało również głosu w kwestii zakończenia tej relacji. 

Prezenterka, po tym, jak dowiedziała się, że Kalski zmarł w wieku 43 lat postanowiła się wypowiedzieć publicznie na ten temat. Wyraziła współczucie dla rodziny byłego partnera.

Jedyne co mogę powiedzieć, to że jest mi bardzo przykro. Składam szczere kondolencje rodzinie – powiedziała prezenterka w rozmowie z portalem “Plejada”.

Patryk Kalski zmarł w styczniu 2023 roku. Pojawiły się spekulacje, że jego śmierć ma związek z tym, że mężczyzna miał powiązania z owianą złą sławą Zatoką Sztuki. Mężczyzna prowadził firmę, która zajmowała się nagłośnieniem podczas imprez. Plotkowano, jakoby przyjaźnił się także z Marcinem T., który był wiceprezesem tego miejsca

Umorzono śledztwo w sprawie śmierci Patryka Kalskiego

Portal “Wirtualna Polska” poinformował, że śledztwo w sprawie śmierci Patryka Kalskiego zostało zakończone i nie wykazano w nim, by uczestniczyły w nim osoby trzecie. 

Opinia sądowo-lekarska wskazała na ostrą sercowopochodną niewydolność krążeniowo-oddechową, która wystąpiła u mężczyzny z zaawansowanymi zmianami chorobowymi w układzie sercowo-naczyniowym. Według biegłego była to śmierć nagła, sercowa, z przyczyn chorobowych - ujawnił w rozmowie z portalem “Wirtualna Polska” Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Poinformowano również, że przy mężczyźnie zostały znalezione narkotyki. 

Zebrany materiał nie dostarczył dowodów wskazujących na to, że do śmierci pokrzywdzonego przyczyniły się osoby trzecie. W zakresie czynu polegającego na posiadaniu 1,03 gram środka odurzającego w postaci kokainy, postępowanie zostało umorzone wobec śmierci sprawcy. Decyzja ta jest nieprawomocna. - dodał Duszyński.

Myślicie, że to uciszy krążące od wielu miesięcy spekulacje?

Patryk Kalski i Dorota Gardias, fot. KAPiF
Patryk Kalski i Dorota Gardias, fot. KAPiF
Patryk Kalski i Dorota Gardias, fot. KAPiF
Patryk Kalski i Dorota Gardias, fot. KAPiF
Patryk Kalski, fot. KAPiF
Patryk Kalski, fot. Facebook
Patryk Kalski, fot. KAPiF
Patryk Kalski, fot. Facebook