Swiatgwiazd.pl
Robert Makłowicz

MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

18 Września 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Robert Makłowicz jest jednym z najsłynniejszych polskich ekspertów kulinarnych. To prawdziwy celebryta, kochany przez media i widzów. Choć nie znika z ekranów telewizorów i nagłówków gazet, bardzo chroni swoje życie prywatne. Mało kto wie, jak wygląda i czym zajmuje się żona Makłowicza. Poniżej zdradzamy kilka sekretów!

Robert Makłowicz ma wiele wcieleń: jest zarówno krytykiem oraz dziennikarzem kulinarnym, jak i publicystą, podróżnikiem, a wreszcie - youtuberem. Już w 1998 roku prowadził w TVP własny program kulinarny.

Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 350 tysięcy użytkowników, a kanał na Youtube, w którym od roku publikuje filmy podróżniczo-kulinarne, subskrybuje 421 tysięcy osób. Na Facebooku istnieją grupy fanowskie, na których wielbiciele kucharza przerzucają się ulubionymi cytatami z celebryty, robią poświęcone mu memy albo publikują fragmenty filmów.

Ale Robert Makłowicz jest nie tylko kultowym celebrytą - to też mąż i ojciec. W 2021 roku obchodził 30. rocznicę ślubu ze swoją żoną Agnieszką. Kim jest tajemnicza partnerka Makłowicza?

Julia Scorupco

Córka Izabelli Scorupco wyrosła na piękną kobietę

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

[td_block_13 limit="1" post_ids="321894"]

Agnieszka Pogoda - żona Roberta Makłowicza

Agnieszka Pogoda, żona Makłowicza, jest teatrolożką i producentką filmową, absolwentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi. Tuż po studiach zaczęła pracę w telewizji.

To ona dostrzegła potencjał Roberta - wtedy początkującego krytyka kulinarnego, stawiającego pierwsze kroki w dziennikarskiej karierze. Zawodowy szacunek szybko przerodził się w miłość - para wzięła ślub w 1991 roku.

Z ceremonią ślubną Roberta Makłowicza wiąże się kilka zabawnych historii. Uroczystość odbyła się w Armenii. Makłowicz należy do Kościoła katolickiego obrządku ormiańskiego - więc ślub odbył się zgodnie ze zwyczajami liturgii ormiańskiej.

Makłowicz zdradził kiedyś, że nie rozumiał nic z tego, co mówił kapłan, ponieważ w rycie ormiańskim liturgia odprawiana jest w języku grabar - staroormiańskim.

Robert i Agnieszka mają dwóch synów. Mikołaj prowadzi obecnie z ojcem sklep z winem w Krakowie, a młodszy - Ferdynand - wybrał zawód prawnika.

To żona namówiła Makłowicza do występów w telewizji

Okazuje się, że w latach 90. to Agnieszka zachęciła Roberta, by zaczął gotować w telewizji. Została też producentką serii. Miała rację - jego program w TVP szybko okazał się strzałem w dziesiątkę i bił rekordy popularności.

W "Życiu na gorąco" Makłowicz opowiadał, że dzięki temu, że żona była producentką jego serialu, dużo łatwiej było im połączyć pracę z pasją do podróży i życiem rodzinnym.

Jesteście ciekawi, jak wygląda żona Roberta Makłowicza? Agnieszka na co dzień stroni od kamer, nie towarzyszy też zazwyczaj mężowi w programach. Wyjątkiem jest specjalny odcinek wielkanocny z 2020 roku, opublikowany na jego oficjalnym kanale na Youtube.

W odcinku małżeństwo Makłowiczów zgodnie przyrządza trzy potrawy wielkanocne: pasztet z drobiowych wątróbek, sos cumberland i jajka po lyońsku:

Agnieszka Makłowicz

Fot. Youtube.com

Źródło: o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji

  • Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób

  • Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Kajra poinformowała o swoim stresie związanym z „Tańcem z Gwiazdami”

Czytaj więcej >

Plotki

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

Czytaj więcej >

Plotki

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

Czytaj więcej >

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >