Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Najpiękniejsze stoły gwiazd. Tak udekorowały je na Wigilię 2023. U kogo wygrał przepych, a u kogo minimalizm?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 25.12.2023 13:41

Najpiękniejsze stoły gwiazd. Tak udekorowały je na Wigilię 2023. U kogo wygrał przepych, a u kogo minimalizm?

Świąteczne stoły gwiazd
Świąteczne stoły gwiazd

Gwiazdy pokazały zdjęcia stołów. Jak je udekorowały na Wigilię Bożego Narodzenia? Na jakie akcenty postawiły? Sanah, Ralph Kamiński, Michał Wiśniewski i inni pokazali zdjęcia.

Jak gwiazdy udekorowały stoły na Wigilię?

Świętowanie Bożego Narodzenia rozpoczyna kolacja wigilijna 24 grudnia. Na stole serwowane są najróżniejsze dania – w zależności od regionu Polski są to pierogi z kapustą, barszcz czerwony, kutia, moczka czy zupa z grzybami. A wszystko to podawane jest na pięknie nakrytym stole.

Jak swoje stoły na tegoroczną Wigilię przystroiły gwiazdy?

Boże Narodzenie 2023. Tak pierwszy dzień świat spędzają Rozenek, Rosati, Sokołowska, Orłoś i inni Anna Mucha i Kuba Wojewódzki wylecieli na święta! On pokazał hotel, ona – jeszcze więcej

Świąteczne stoły gwiazd: Ralph Kamiński, Monika Richardson, Michał Wiśniewski

W domu Ralpha Kamińskiego na środku stołu stanął garnek z czerwonym barszczem, który głowa rodziny nalewała do białych talerzy wypełnionych domowej roboty uszkami. Nie zabrakło też dekoracji przypominających o świętach – były świece i gałązki choinki przewiązane czerwoną wstążką.

Ralph Kamiński, Wigilia 2023
Ralph Kamiński, Wigilia 2023

Nakrycie stołu pokazała też Monika Richardson. Ozdobiły go czerwony obrus, czerwone serwetki i stroik z gałązek choinki…

Monika Richardson, Wigilia 2023
Monika Richardson, Wigilia 2023

Rodzinne zdjęcie przy stole ozdobionym złotymi lampkami i wilczomleczem nadobnym pokazał Michał Wiśniewski. Dzięki fotografii dowiadujemy się, że wokalista spędził wigilię ze wszystkimi dziećmi, obecną żoną i mamą.

Michał Wiśniewski z rodziną – święta 2023, fot. IG
Michał Wiśniewski, Wigilia 2023

Świąteczne stoły gwiazd: Mateusz Szymkowiak i Sanah

Dziennikarz “Pytania na śniadanie”, Mateusz Szymkowiak, co roku spędza Boże Narodzenie w rodzinnych stronach. W domu w Skarżysku-Kamiennej o świąteczne dekoracje dba jego mama, która po raz kolejny wykazała się niezwykłym poczuciem estetyki. 

Stół wigilijny przygotowany przez moją Mamę. Za chwilę zaczynamy świętowanie, a później - zgodnie ze świętokrzyską tradycją - wyruszam niczym prawdziwy kolędnik do przyjaciół. – napisał prezenter.

Sanah jest kolejną gwiazdą, która w Wigilię zajadała się czerwonym barszczem z uszkami. Na jej stole zabrakło jednak świątecznych dekoracji. Artystka postawiła na minimalizm – biały obrus i szare akcenty. Być może dlatego, że zdecydowała się wraz z bliski na celebrację w modnej, warszawskiej restauracji.

Wigilia 2023 u Sanah
Wigilia 2023 u Sanah
Wigilia 2023 u Sanah
Wigilia 2023 u Sanah