Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wiktoria Gąsiewska świętuje 23. urodziny. Niedawno przeżyła rozstanie
Kamila Krótka
Kamila Krótka 11.03.2022 01:00

Wiktoria Gąsiewska świętuje 23. urodziny. Niedawno przeżyła rozstanie

pjimage - 2022-03-11T141013.369
Barwy Szczęścia/Facebook

Wiktoria Gąsiewska kończy dzisiaj 23 lata. Młoda aktorka pokazała niespodziankę, jaka czekała na nią z tej okazji. Co jednak przykre, jakiś czas temu było głośno o jej rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim.

Jeszcze wczoraj media obiegła wiadomość o tym, jak wygląda jej relacja z byłym partnerem. Dziś Wiktoria Gąsiewska obchodzi urodziny. Jak spędza je aktorka?

Wiktoria Gąsiewska obchodzi urodziny

Dziś na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiła się krótka relacja, z której wiadomo, że początek swoich urodzin spędziła na... planie. Pokazała, jak ciepło ubrana zdmuchuje świeczkę. Z kolei na kolejnym zdjęciu widzimy urodzinowe ciasto, kwiaty oraz butelki alkoholu.

Na stories widać, że Gąsiewska jest zadowolona z niespodzianki, uśmiech nie schodził jej z twarzy. Czyżby na dobre udało jej się zapomnieć o głośnym rozstaniu?

Bolesne rozstanie z Adamem Zdrójkowskim

Do niedawna Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski stanowili jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Mimo że poznali się jako dzieci w serialu "Rodzina zastępcza", to uczucie połączyło ich dopiero na planie "Rodzinki.pl".

Para nie ukrywała swojego związku. Chętnie pojawiali się na wydarzeniach branżowych, a także pokazywali wspólne zdjęcia w social mediach. Niestety po 4 latach związku do fanów dotarła wiadomość o rozstaniu gwiazd.

Jak wczoraj doniosły portale plotkarskie, aktorzy wciąż mają ze sobą kontakt. Wszystko przez wspólną pracę:

- Mamy wspólne projekty i kontakt między nami jest. Jesteśmy znajomymi, a temat rozstania jest już dawno zamknięty. Dalej się szanujemy, traktujemy się profesjonalnie. Ale życie prywatne Wiktorii to tylko jej sprawa - mówił Adam Zdrójkowski w rozmowie z "Faktem".

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Krzysztof Penderecki nie żyje od 2 lat, pogrzeb wciąż się nie odbył. Właśnie podano przejmującą wiadomość

  2. Dramatyczne wieści z domu Edyty Górniak, jest coraz gorzej. Pozostaje tylko nadzieja

  3. Magda Gessler pilnie przekazała, zapadła decyzja. Jest coraz mniej czasu, wszystko dla obywateli Ukrainy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: