Swiatgwiazd.pl
Witold Paszt

Kadr z programu "The Voice Senior"; screen youtube.com/The Voice of Poland

Witold Paszt opublikował zdjęcie sprzed choroby, bardzo schudł. Podszedł do tego z dystansem

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Witold Paszt przeszedł zakażenie nowym koronawirusem SARS-CoV-2. Jego ostatnia publikacja w social mediach nawiązała do konsekwencji, jakimi poskutkowała w jego przypadku infekcja wywołana nowym patogenem. Przez chorobę muzyk wyraźnie schudł - o tym, jak

  • Witold Paszt borykał się z chorobą COVID-19

  • Przez infekcję muzyk wyraźnie schudł

  • Wokalista nawiązał do swojej wagi w najnowszym poście na Instagramie

Witold Paszt to jednoczesny współzałożyciel i wokalista grupy muzycznej Vox. W ostatnim czasie muzyk zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „The Voice Senior”, gdzie występował w roli jurora. W ubiegłym roku piosenkarz poinformował, że jego zdrowie nagle podupadło. Członek ekipy „The Voice Senior” zaraził się nowym koronawirusem.

Witold Paszt chorował na COVID-19

Witold Paszt przekazywał informacje w tej sprawie na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Internetowym wrzutkom piosenkarza przygląda się grono ponad 3,5 tys. obserwujących.

W listopadzie 2020 roku muzyk zamieścił na profilu zdjęcie z planu show „The Voice Senior”. Przy okazji wyjawił, że nagrania rozpoczęły się zaraz po tym, jak jego organizm uporał się z infekcją wywołaną nowym, niebezpiecznym patogenem. Witold Paszt nie ukrywał, że choroba COVID-19 wpłynęła na jego zdrowie w znaczącym stopniu.

Jak przekazał wokalista zespołu Vox, infekcja odebrała mu energię i zdolność do swobodnego oddychania. Odkąd infekcja zaburzyła funkcjonowanie organizmu muzyka, niekiedy nawet pokonanie niewielkich odległości stało się dla wokalisty wyzwaniem. Tym bardziej Witold Paszt odczuwa wdzięczność za to, że chorobę COVID-19 ma już za sobą i szczęśliwie udało mu się dojść do siebie.

Witold Paszt zakończył wpis, zamieszczając ważny apel do rodaków. Poprosił internautów o to, by dbali o własne zdrowie, podobnie jak o dobro pozostałych mieszkańców naszego kraju. Muzyk zachęcał do noszenia maseczek i regularnego dezynfekowania rąk.

- To nie są żarty, to żaden spisek, to realne zagrożenie! - podkreślał Witold Paszt.

Muzyk pokazał zdjęcie sprzed lat. Widać, jak zmienił się przez chorobę

Ostatnio na instagramowym profilu wokalisty światło dzienne ujrzała fotografia z 2016 roku, gdy świat nie wyobrażał sobie jeszcze zagrożenia natury epidemicznej związanego z COVID-19. Tym samym Witold Paszt odniósł się do informacji krążących po sieci, które dotyczyły jego spadku wagi po przebyciu infekcji spowodowanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Muzyk już wcześniej otwarcie przyznał się do tego, że przez chorobę COVID-19 rzeczywiście zgubił parę kilogramów. Teraz internauci mogą przekonać się o tym na własne oczy, porównując archiwalne ujęcie z tymi wykonanymi niedawno. Na instagramie Witold Paszt przekonywał, że utrata dodatkowej masy ma pewien minus. Zobrazował to, prezentując zdjęcie z kieliszkiem ustawionym na brzuchu.

- Gdy wyznałem, że przechorowałem COVID media, trąbiły, że bardzo schudłem. To fakt. Ale to chyba lepiej dla zdrowia mieć mniej sadełka...? Są też oczywiste minusy utraty brzuszka… - czytamy w social mediach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Instagram, SuperExpress

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Stefano Terrazzino wskazał, jaki błąd Iza Małysz popełnia w tańcu

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Robert Lewandowski odebrał złotego buta. Na gali pojawiła się też Ania

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje bohaterka "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Zbigniew Zamachowski ciepło skomentował małżeństwo z Aleksandrą Justą

Czytaj więcej >
leszek teleszyński

Życie gwiazd

Co słychać u Leszka Teleszyńskiego? W przeszłości należał do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd

Czytaj więcej >
Przemek Kossakowski

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski o pytaniach dotyczących rozstania z Wojciechowską. Chce być szczery

Czytaj więcej >