Witold Paszt Żródło: Kadr z programu "The Voice Senior"; screen youtube.com/The Voice of Poland

Witold Paszt opublikował zdjęcie sprzed choroby, bardzo schudł. Podszedł do tego z dystansem

22 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Witold Paszt przeszedł zakażenie nowym koronawirusem SARS-CoV-2. Jego ostatnia publikacja w social mediach nawiązała do konsekwencji, jakimi poskutkowała w jego przypadku infekcja wywołana nowym patogenem. Przez chorobę muzyk wyraźnie schudł - o tym, jak wyglądał przedtem, najwyraźniej nie da jednak zapomnieć swoim fanom.

  • Witold Paszt borykał się z chorobą COVID-19
  • Przez infekcję muzyk wyraźnie schudł
  • Wokalista nawiązał do swojej wagi w najnowszym poście na Instagramie

Witold Paszt to jednoczesny współzałożyciel i wokalista grupy muzycznej Vox. W ostatnim czasie muzyk zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „The Voice Senior”, gdzie występował w roli jurora. W ubiegłym roku piosenkarz poinformował, że jego zdrowie nagle podupadło. Członek ekipy „The Voice Senior” zaraził się nowym koronawirusem.

Witold Paszt chorował na COVID-19

Witold Paszt przekazywał informacje w tej sprawie na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Internetowym wrzutkom piosenkarza przygląda się grono ponad 3,5 tys. obserwujących.

W listopadzie 2020 roku muzyk zamieścił na profilu zdjęcie z planu show „The Voice Senior”. Przy okazji wyjawił, że nagrania rozpoczęły się zaraz po tym, jak jego organizm uporał się z infekcją wywołaną nowym, niebezpiecznym patogenem. Witold Paszt nie ukrywał, że choroba COVID-19 wpłynęła na jego zdrowie w znaczącym stopniu.

Jak przekazał wokalista zespołu Vox, infekcja odebrała mu energię i zdolność do swobodnego oddychania. Odkąd infekcja zaburzyła funkcjonowanie organizmu muzyka, niekiedy nawet pokonanie niewielkich odległości stało się dla wokalisty wyzwaniem. Tym bardziej Witold Paszt odczuwa wdzięczność za to, że chorobę COVID-19 ma już za sobą i szczęśliwie udało mu się dojść do siebie.

Tamara Arciuch niedawno skończyła 46 lat. Jak wyglądała w dzieciństwie?Tamara Arciuch niedawno skończyła 46 lat. Jak wyglądała w dzieciństwie?Czytaj dalej

Witold Paszt zakończył wpis, zamieszczając ważny apel do rodaków. Poprosił internautów o to, by dbali o własne zdrowie, podobnie jak o dobro pozostałych mieszkańców naszego kraju. Muzyk zachęcał do noszenia maseczek i regularnego dezynfekowania rąk.

- To nie są żarty, to żaden spisek, to realne zagrożenie! - podkreślał Witold Paszt.

Muzyk pokazał zdjęcie sprzed lat. Widać, jak zmienił się przez chorobę

Ostatnio na instagramowym profilu wokalisty światło dzienne ujrzała fotografia z 2016 roku, gdy świat nie wyobrażał sobie jeszcze zagrożenia natury epidemicznej związanego z COVID-19. Tym samym Witold Paszt odniósł się do informacji krążących po sieci, które dotyczyły jego spadku wagi po przebyciu infekcji spowodowanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Muzyk już wcześniej otwarcie przyznał się do tego, że przez chorobę COVID-19 rzeczywiście zgubił parę kilogramów. Teraz internauci mogą przekonać się o tym na własne oczy, porównując archiwalne ujęcie z tymi wykonanymi niedawno. Na instagramie Witold Paszt przekonywał, że utrata dodatkowej masy ma pewien minus. Zobrazował to, prezentując zdjęcie z kieliszkiem ustawionym na brzuchu.

- Gdy wyznałem, że przechorowałem COVID media, trąbiły, że bardzo schudłem. To fakt. Ale to chyba lepiej dla zdrowia mieć mniej sadełka...? Są też oczywiste minusy utraty brzuszka… - czytamy w social mediach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Instagram, SuperExpress

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł