Swiatgwiazd.pl
Joanna Opozda

TRICOLORS/East News

Właśnie doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji ws. afery z ojcem Joanny Opozdy

14 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Konflikt pomiędzy polską aktorką i modelką Joanną Opozdą, a jej ojcem, Dariuszem Opozdą jest na ustach magazynów przez większość czasu. Dramatyczne wydarzenia z ostatnich dni ukazały całkiem nowe spostrzeżenie dotyczące aspirującej gwiazdy. Ekspert szokująco stwierdza, że w tym przypadku możliwa jest pomoc ojca w "promowaniu" Joanny Opozdy.

Żona aktora Antka Królikowskiego, Joanna Opozda, w ostatnim czasie jest stałą bywalczynią pierwszych nagłówków medialnych. Wszystko to za sprawą jej niełatwych relacji z ojcem, Dariuszem Opozdą. Choć mężczyzna dawno odciął się od rodziny, zaczynając nowe życie z młodszą partnerką, minione wydarzenia nie pozwalają na chwilę wytchnienia Joannie Opoździe oraz jej bliskim.

Konfrontacja tej dwójki zebrała największe żniwa podczas dramatycznej sytuacji, do której doszło w domu mężczyzny w Busku-Zdroju. Według relacji zebranych Dariusz Opozda miał najpierw wulgarnym słownictwem zwracać się do krewnych, a następnie sięgnąć po broń myśliwską.

Czy Joanna Opozda może liczyć na korzyści wynikające z całej sytuacji?

Oczywistym faktem jest, iż obecne spięcia pomiędzy Joanną Opozdą, a jej ojcem nie wpływają pozytywnie na samopoczucie kobiety spodziewającej się dziecko. Wręcz przeciwnie, ostatnio wspominaliśmy o zatrważających konsekwencjach tego sporu, kiedy Joanna Opozda trafiła do szpitala.

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia znowu został ojcem. Znamy imię dziecka

CZYTAJ DALEJ

Eksperci jednak z większym dystansem oraz doświadczeniem przyglądają się zamieszaniu wywołanemu wokół Joanny Opozdy. Prawdą jest, że nazwisko modelki oraz aktorki nie znika z ust mediów w całej Polsce. Popularność gwiazdy, nawet jeśli nie jest cechowana pozytywnie, zwiększa jej szanse na zaistnienie w ciągle rywalizującym show-biznesie.

- Paradoksalnie w tym pierwszym momencie zdobywania popularności liczy się przede wszystkim sam fakt rosnącej rozpoznawalności, a nie to, z czego ona wynika — wyjaśnia specjalista w dziedzinie reklamy — Szymon Sikorski

W obecnej sytuacji istotnym punktem zwrotnym będzie umiejętność zatrzymania przez Joannę Opozdą zainteresowania swoją osobą oraz wykorzystania dotychczasowo wypracowanej popularności na rynku reklamowym.

Joanna Opozda nie jest jedyną gwiazdą zmagającą się z trudnymi relacjami rodzicielskimi

Choć konflikty rodzinne są nam znane w życiu codziennym, to w przypadku celebrytów potrafią obrócić liczbę ich wyszukiwań w przeglądarce o sto osiemdziesiąt stopni. Najbardziej roztrząsanym sporem ojciec-córka ostatnich miesięcy było starcie piosenkarki Britney Spears z jej tatą.

W przypadku wokalistki walka okazała się zwycięska, zapewniając jej ponowne wzloty w rankingach popularności.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak z wagą popularności poradzi sobie Joanna Opozda, ale z jej wpisów na Instagramie można wywnioskować, iż modelka chce rozwiązać sprawę w spokojnej atmosferze.

- Apeluję do swojego ojca, by zakończył tę wojnę. Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj, jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy — piszę Joanna Opozda w swojej relacji na Instagramie.

Opozda5

Fragment wypowiedzi Joanny Opozdy z jej relacji na Instagramie (instagram.com/asiaopozda/)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd

  1. Wszyscy znają jej przeboje. Nie żyje wielka artystka

  2. Jacek Kurski nagle ogłosił. Ważna wiadomość ws. Eurowizji

  3. Babcia Joanny Opozdy wydała oświadczenie. Skomentowała rodzinną awanturę

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Źródło: Gwiazdy.wp

Zarobki polskich gwiazd. Wiemy, ile zarabiają Wiśniewski, Martyniuk, Rodowicz i inni

Slajd 1 z 5

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w swoim życiu zarobił już miliony złotych. Sporą część tych pieniędzy wtopił w nieudanych inwestycjach, co doprowadziło na przykład do tego, że jego dom wart około 5 milionów złotych musiał zostać wylicytowany. Obecnie muzyk zarabia znacznie mniej. Za pojedynczy koncert ma inkasować 15 tysięcy złotych. Teraz pobiera też gażę jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Szacuje się, że za jeden sezon może otrzymywać około 100 tysięcy złotych.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska zapytała córkę o imiona rodziców. Odpowiedź zupełnie ją rozbawiła

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >