Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wracająca na salony Ola Kisio olśniła na ściance z 9-letnim synem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.05.2024 12:10

Wracająca na salony Ola Kisio olśniła na ściance z 9-letnim synem

Ola Kisio
fot. KAPiF

Ola Kisio w polskim show-biznesie znana jest od przeszło dwóch dekad, jednak w ostatnich latach rzadko pojawiała się na salonach. Wszystko przez konflikt ze znaną matką. Niedawno miała okazję ponownie zabłysnąć przed fotografami. Wraz z synem wybrała się na premierę głośnej produkcji.

Ola Kisio gwiazdą polskich seriali. Skąd ją kojarzymy?

Aktorka bardzo szybko poczuła powołanie do kamery, a swój debiut zaliczyła w wieku 17 lat w kinowym hicie "Chłopaki nie płaczą". Los uśmiechnął się do niej też zaledwie dwa lata później, gdy dołączyła do obsady serialu "Samo życie" jako Violetta Kurska.

Kariera rozwijała się, a na koncie Oli Kisio pojawiały się kolejne popularne tytuły jak m.in.: "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Prosto w serce" czy "Zakochani po uszy". Aktorka zyskiwała rozpoznawalność i uznanie, ale jeden konflikt sprawił, że na długo wycofała się z show-biznesu.

Nikt nie przeczuwał, że może dojść do takiego nieporozumienia pomiędzy córką a matką. Internauci z pewnością doskonale kojarzą mamę Oli Kisio. Co poróżniło przed laty panie?

Córka i wnuki Izabeli Kisio-Skorupy na salonach! Miała rację — starszy to wykapana ona Gwiazdy na premierze filmu "Garfield". Zdjęcia

Ola Kisio - konflikt z matką

Gdy aktorka zaczęła zyskiwać rozpoznawalność, uwagę przykuwali także jej bliscy. Media skupiły się przede wszystkim ma matce gwiazdy, Izabeli Kisio-Skorupie. Kobieta jej dziś znana przede wszystkim z epizodycznych ról w serialach, a także głośnych wypowiedzi w mediach społecznościowych.

Konflikt w rodzinie rozpoczął się, gdy mama Oli Kisio publicznie ogłosiła, że córka wyrzuciła ją z domu i pozostawiła bez środków do życia. W sprawie skandalu wypowiedziała się menedżerka gwiazdy.

Ola przeprowadziła się ze Szczecina do Warszawy 10 lat temu i sama kupiła tu mieszkanie na kredyt. Jej matka nigdy nie mieszkała w tym lokalu, bywała tylko gościem, więc Ola nie miała jej skąd wyrzucać - stwierdziła.

Relacja między paniami nigdy nie wróciła do normy, a Ola Kisio coraz rzadziej pojawiała się na medialnych eventach z uwagi na szereg pytań dotyczących jej prywatnego życia.

Nie będę tego komentować. Nie komentowałam tego 12 lat temu i nie będę teraz - mówiła w rozmowie ze Światem Gwiazd w ubiegłym roku.

Ola Kisio powraca na salony z 9-letnim synem

Po głośnym konflikcie Ola Kisio skupiła się przede wszystkim na rodzinie. Wraz z Łukaszem Zielińskim doczekała się dwóch synów: Hugona i Romea. Starszy z chłopców niedawno towarzyszył mamie podczas oficjalnej premiery filmu "Garfield".

Aktorka nie szczędziła fotografom uroczych póz z chłopcem na ściance. 9-latek już na pierwszy rzut oka odziedziczył po mamie urok i pewność siebie. Fani mają nadzieję, że ich duet jeszcze nie raz zaskoczy obecnością podczas medialnych eventów.

Z radością zobaczylibyśmy także Olę Kisio na szklanym ekranie. Ostatni raz wystąpiła w telewizyjnym serialu w ubiegłym roku w "Teściach". Powrót przed obiektywy aparatów zwiastuje przełom w karierze?

Ola Kisio, fot. KAPiF
Ola Kisio wraz z synem na premierze filmowej, fot. KAPiF
Ola Kisio, fot. KAPiF
Ola Kisio wraz z synem na premierze filmowej, fot. KAPiF
Ola Kisio, fot. KAPiF
Ola Kisio wraz z synem na premierze filmowej, fot. KAPiF