Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak w dniu 20. urodzin Allana. Jej słowa o synu łamią serce
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.03.2024 14:26

Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak w dniu 20. urodzin Allana. Jej słowa o synu łamią serce

Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak dodała wzruszające wyznanie w urodziny syna, fot. KAPiF

Edyta Górniak podzieliła się w mediach społecznościowych wzruszającym wpisem z okazji 20. urodzin syna. Wspólnie przeszli przez wiele radosnych, ale i bolesnych momentów. Piosenkarka pierwszy raz opowiedziała o tak prywatnej sprawie. Aż serce się łamie po jej wyznaniu.

Edyta Górniak spełnia się w roli matki

Gwiazda polskiej sceny muzycznej od wielu lat samotnie wychowuje jedynego syna, który niedawno rozpoczął własną karierę w show-biznesie. Podobnie do matki zaczął działać w branży muzycznej.

Początkowo udzielał się jako DJ, jednak obecnie rapuje pod pseudonimem Enso. Jego kariera nabrała tempa po współpracy z Nicol, z którą stworzył kawałek "Fake Love". Szybko okazało się, że duet łączą prawdziwe emocje. Edyta Górniak wspiera związek syna i zawsze stara się stawać w jego obronie, jednak nawet między nimi dochodzi do sprzeczek.

Miałam troszeczkę kłótnię z Allanem. Zdarza nam się. Proszę sobie wyobrazić, że nie potrafiliśmy dojść do porozumienia i ona, jakby przyjęła rolę takiego mediatora i pogodziła nas, szybciej niż my mogliśmy coś sobie wytłumaczyć. Ona posłuchała jednej strony, drugiej, jednemu powiedziała to, drugiemu to. To jest niesamowite, bo tak naprawdę w wieku tych młodych ludzi 19, 20 lat, kto by pomyślał, żeby w ogóle inicjować to, żeby w rodzinie było porozumienie. Także mi bardzo, bardzo zaimponowała - mówiła o wybrance syna w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Edyta Górniak o sukcesach syna opowiada także w mediach społecznościowych. Dziś ma powód do świętowania, jednak oprócz radości zdobyła się na wzruszające wyznanie. Allan Krupa obchodzi dziś 20. urodziny.

Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak dodała wzruszające wyznanie w urodziny syna, fot. KAPiF
Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak dodała wzruszające wyznanie w urodziny syna, fot. KAPiF
Tylko u nas: Edyta Górniak o "transferze do innej przestrzeni". Ma za sobą mocne przeżycie, którego nigdy nie zapomni Tylko u nas: Zapytaliśmy Edytę Górniak o piosenkę Luny na Eurowizję. Ocena? "Ja bardzo przepraszam, ale…"

Edyta Górniak w dniu urodzin syn zdobyła się na wyznanie. Zaczęła płakać w miejscu publicznym

Gwiazda o życiu prywatnym chętnie opowiada w rozmowach z dziennikarzami, a także dzieli się przemyśleniami w mediach społecznościowych. Urodziny syna były świetną okazją do chwili wspomnień. 

W jednej z relacji Edyta Górniak przyznała, że choć nie świętuje tego dnia z synem, zawsze o nim myśli. Już na początku wiadomości do 20-latka, podzieliła się z internautami bardzo osobistym wyznaniem. Urodziny dziecka sprawiły, że zaczęła płakać w miejscu publicznym.

Kochanie Moje Najdroższe, Siedzę gdzieś w kawiarence, na końcu świata, a do kawy kapią mi łzy wdzięczności - zaczęła.

Dalsza część wpisu chwyta za serce. Edyta Górniak opowiedziała, co zawdzięcza synowi. Nieoczekiwanie nawiązała do odejścia.

Edyta Górniak z życzeniami w 20. urodziny Allana. Wiele zawdzięcza synowi

Allan Krupa przyszedł na świat z małżeństwa Edyty Górniak z Dariuszem Krupą. Duet rozstał się 2010 roku, a to piosenkarka była odpowiedzialna za wychowywanie syna, gdy jego ojciec przebywał w więzieniu. Okazuje się, że to matczyna miłość nie pozwoliła załamać się artystce.

Gdybyś się nie urodził, nie byłoby mnie już tutaj przynajmniej od kilku lat. Miłość do Ciebie i odpowiedzialność za ciebie przeprowadziły mnie za rękę przez wszystkie paskudne traumy - przyznała.

Edyta Górniak złożyła synowi serdeczne życzenia, które chwytają za serce. Na następnych relacjach mogliśmy zobaczyć solenizanta. 

Twoje życie udowodniło mi, że dobro i prawda zawsze wygrywają. To Twoje życie pokazało mi, jak jestem silna. Jesteś moim Synem, moim Przyjacielem, moim Nauczycielem. Dziękuję Ci, że Twoja Dusza wybrała na swoją Mamę właśnie mnie. Dziękuję Bogu, że obdarował Cię tyloma talentami, mądrością, intelektem, wrażliwością, dobrocią i urodą - pisała.

Edyta Górniak
Edyta Górniak dodała wzruszające wyznanie w urodziny syna, fot. Instagram
Edyta Górniak
Edyta Górniak dodała wzruszające wyznanie w urodziny syna, fot. Instagram
Edyta Górniak
Edyta Górniak dodała wzruszające wyznanie w urodziny syna, fot. Instagram