Swiatgwiazd.pl > Film i tv > Wyciekły informacje na temat zarobków gwiazd "M jak miłość". Rekordzistka w miesiąc może zarobić 120 tysięcy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.05.2023 13:57

Wyciekły informacje na temat zarobków gwiazd "M jak miłość". Rekordzistka w miesiąc może zarobić 120 tysięcy

Anna Mucha, Marcin Mroczek, Katarzyna Cichopek
KAPiF

“M jak miłość” obecne jest na antenie TVP2 od 23 lat. Przez ten czas serial zdołał wypromować wielu młodych aktorów, którzy wciąż pozostają wierni produkcji. Wielu fanów zastanawia się, ile gwiazdy zarabiają na planie.

Telenowela Telewizji Polskiej jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych obecnych na rynku. Cieszy się stałą widownią, która od wielu lat zasiada przed telewizorami, by poznać dalsze perypetie rodu Mostowiaków i przyjaciół.

"M jak miłość" nadało rozpęd karierze młodych aktorów

“M jak miłość” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich seriali w historii. Gdy Telewizja Polska rozpoczynała jego emisję w 2000 roku, z pewnością nie spodziewała się, że 23 lata później produkcja wciąż obecna będzie na antenie.

Obraz zdołał wypromować wiele młodych talentów, można wymienić tu, chociażby Katarzynę Cichopek, czy braci Mroczek. Nadał również rozpędu karierze aktorów, którzy dotychczas nie mogli cieszyć się tak dużą popularnością.

Mąż Anny Ilczuk z "Pierwszej miłości" to znany aktor. Widzowie znają go m.in. ze "Świata według Kiepskich"

Ile zarabiają aktorzy z "M jak miłość"?

Po tym, jak Kacper Kuszewski zdecydował się opuścić rodzinę “M jak miłość”, a następnie w jednym z wywiadów skarżył się na niskie zarobki, opiewające na kwotę pięciu tysięcy złotych miesięcznie, wielu fanów zastanawiało się, dlaczego inni aktorzy nie pójdą w jego ślady.

Okazuje się jednak, że sytuacja zarobkowa wielu z nich jest po prostu odmienna. “Super Express” postanowił wziąć na tapet temat pieniędzy, które zarabiają w serialu jego największe gwiazdy. Wniosek jest prosty - nie są to małe kwoty.

Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek - ile zarabiają?

Najwięcej z gwiazd “M jak miłość” ma według dziennika zarabiać Anna Mucha, która za dzień zdjęciowy zgarnia nawet osiem tysięcy złotych. Jak ustalili reporterzy “Super Expressu”, wkrótce aktorka pojawiać będzie się na planie 15 dni w miesiącu, co oznacza, że jej zarobki wyniosą ok. 120 tys. zł.

Niewiele mniejsze kwoty wpadają w ręce Katarzyny Cichopek oraz braci Mroczek. Według wyliczeń gazety, dzień w pracy to dla każdego z nich ok. sześć tysięcy dodatkowych złotych w kieszeni.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek.png
fot. KAPiF
Anna Mucha.png
fot. KAPiF
bracia Mroczek.png
fot. KAPiF
Kacper Kuszewski.png
fot. KAPiF

Źródło: se.pl