Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wzruszony Maciej Kurzajewski wyznaje miłość Kasi Cichopek. "Popłakałem się"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 30.01.2023 07:56

Wzruszony Maciej Kurzajewski wyznaje miłość Kasi Cichopek. "Popłakałem się"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Pełne wrażeń i niespodzianek 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego były bardzo głośne, wszystko za sprawą jego ukochanej, Katarzyny Cichopek. Zakochani zaczęli świętować na urlopie w Jordanii, a następnie w śniadaniówce "Pytania na śniadanie". Wisienką na torcie był wyjątkowy prezent od Kasi, który wzruszył solenizanta.

Urodziny Kurzajewskiego na pewno zostaną zapamiętane. Para prezenterów chętnie chwali się swoim świętowaniem na Instagramie i wygląda na to, że zakochani przeżywają drugą młodość.

Kasia Cichopek podarowała wyjątkowy prezent na 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego

W niedzielę wieczorem Katarzyna Cichopek opublikowała nagranie, na którym wiele znanych osób składa życzenia Kurzajewskiemu. Na wyjątkowym filmie pojawili się m.in. Adam Małysz, Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila, Monika Pyrek, Ida Nowakowska i Dowborowie. 

 – Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy! Dziękuję wszystkim za życzenia dla Maćka  – napisała Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie. Kochani, bardzo Wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia... Dostałem od Was wspaniały prezent! Kasiu, kocham Cię! napisał Maciej Kurzajewski pod postem. Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy od gwiazd i internautów, którzy nie szczędzili przychylnych słów w stronę prezentera.

Stówa, a nawet dwie napisała aktorka, Joanna Koroniewska.

Wszystkiego najlepszego! Bądź szczęśliwy – napisała Natalia Maszkowska, uczestniczka "MasterChef".

Piękny filmik. Życzę samych cudowności Panie Maćku przy boku wspaniałej Pani Kasidodała jedna z internautek.

Huczne 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego

Zakochani ostatnio pojechali na wycieczkę do Jordanii, chętnie publikowali zdjęcia i filmiki ze swojej podróży w mediach społecznościowych. Para prezenterów nocowała w namiocie marsjańskim, z podwójnym łóżkiem, nieziemskim widokiem, łazienką, a nawet balkonem. Jedna noc w tzw. glampingu to koszt 1450 zł.

W dniu swoich urodzin prezenter poprowadził odcinek śniadaniówki u boku Kasi Cichopek. Produkcja "Pytania na śniadanie" przygotowała dla prezentera nawet urodzinowy tort ze świeczkami. Wszyscy chętnie uściskali solenizanta i życzyli my samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. 

Zobacz:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Pochowali ją w pierwszą rocznicę ślubu. Agata Mróz bardzo chciała urodzić. Tak dziś wygląda jej córka

  3. Podczas emisji "Pytania na śniadanie" Cichopek napisała komentarz w sieci. Dotyczy Kurzajewskiego

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!