Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Luksusowe wakacje Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. 1450 złotych za noc, a to dopiero jeden wydatek
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 26.01.2023 14:36

Luksusowe wakacje Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. 1450 złotych za noc, a to dopiero jeden wydatek

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. W związku z nadchodzącymi 50. urodzinami prezentera para postanowiła wybrać się na wycieczkę do Jordanii. Luksusowy wypoczynek jednak sporo ich kosztuje.

Para chętnie publikuje zdjęcia ze swojej ekskluzywnej wycieczki, pokazali nawet swój nocleg. Zatrzymali się na pustyni Wadi Rum, jedna noc w tym miejscu kosztuje nawet 1450 zł. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zapłacili majątek za nocleg

Para spędza noc na polu namiotowym, nie jest to jednak klasyczny camping. Wybrali glamping, czyli camping tylko o wiele wyższym standardzie. Zakochani nocują w namiocie marsjańskim, z podwójnym łóżkiem, nieziemskim widokiem, łazienką, a nawet balkonem.

Luksusowy namiot wygląda niczym igloo, jest to jeden z droższych glampingów, jego koszt to 1450 zł. Pomimo wyjątkowego noclegu para nie spędza w nim zbyt dużo czasu, z ich relacji wynika, że chętnie odkrywają zakątki Jordanii, a nawet udali się na wycieczkę terenowym samochodem. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w Jordanii

W mediach społecznościowych co chwilę pojawiają się relacje z wycieczki pary prezenterów do Jordanii. Widać, że świetnie bawią się w swoim towarzystwie, o czym świadczą ich uśmiechy i mnóstwo zdjęć. Internauci nie mogą wyjść zachwytu, jak niebywale para się uzupełnia.

Jestem fanką Waszej miłości. Cudnie na Was się patrzy. Wszystkiego dobrego napisała jednak z internautek.

Jak Wam zazdroszczę, takie mega widoki. Z przyjemnością można Was oglądać. Na przekór tym wszystkim hejterom, bawcie się dobrze i uważajcie na siebie – napisała kolejna.

Ale piękne miejsce widać, że jesteście szczęśliwi. Przyjemnych chwil – dodała następna internautka.

Katarzyna Cichopek Instagram
instagram.com/katarzynacichopek/?hl=en

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dorota Szelągowska przeszła trudne chwile. Zwróciła się do fanów

  3. Syn wspomina Franciszka Pieczkę. Taki był naprawdę. "Wierzył, że chłop musi potrafić to i owo"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!