Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwester 2023 TVP z DWIEMA zagranicznymi gwiazdami! Ujawniamy pierwszą. TYLKO U NAS szczegóły
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 19.12.2023 16:37

Sylwester 2023 TVP z DWIEMA zagranicznymi gwiazdami! Ujawniamy pierwszą. TYLKO U NAS szczegóły

Jaka zagraniczna gwiazda na sylwester 2023 w TVP?
Jaka zagraniczna gwiazda na sylwester 2023 w TVP?

Jaka zagraniczna gwiazda wystąpi w sylwestra w TVP? Udało nam się ustalić sensacyjne szczegóły. To zupełnie inne informacje niż te, które od rana serwują media. 

Sylwester 2023 TVP. Kto wystąpi?

TVP kontynuuje tradycję i po raz kolejny koncert sylwestrowy zorganizuje w Zakopanem. Do stolicy polskich gór przyjedzie plejada gwiazd, które zaśpiewają największe hity. 

Na scenie wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Blanka, Cleo, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Zenek Martyniuk, Daria Marx, Roksana Węgiel i Viki Gabor. Koncert poprowadzi debiutująca w tej roli prezenterka “Pytania na śniadanie”, Anna Lewandowska.

19 grudnia odbyła się konferencja prasowa zwiastująca wydarzenie. Udział w niej wzięła tylko garstka wykonawców, co nie powinno nikogo dziwić, patrząc na zobowiązania pozostałych artystów. Większość z nich jest obecnie w rozjazdach. Na przykład Edyta Górniak w chwili, w której trwało spotkanie promocyjne, była w samolocie z USA do Polski.

Sylwester 2023 TVP. Gwiazdy na konferencji: Joanna Liszowska, Allan Krupa, Daria Marx, Kajra i Sławomir Rewolucja w TVP. Właśnie podjęli decyzję o zdjęciu programu. "Robiliśmy to od 27 lat..."

Jakie zagraniczne gwiazdy śpiewały w Polsce w sylwestra?

Organizatorzy sylwestra TVP w ostatnich latach przyzwyczaili widzów do dobrze przemyślanej listy gwiazd. Największą atrakcją, jaką wprowadził Jacek Kurski, było zaproszenie zagranicznej gwiazdy. I tak w poprzednich latach nowy rok w Polsce witali np. Jason Derulo, Natalia Oreiro czy Luis Fonsi.

Rok temu doszło do skandalu, gdy w ostatniej chwili z udziału w imprezie wycofała się była wokalistka Spice Girls – Melanie C. Piosenkarka na krótko przed zapowiadanym występem w górach, na który zapraszała w oficjalnym filmie, wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rezygnacji z udziału ze względu na rzekomą dyskryminacją środowiska LGBT przez TVP.

W związku z informacjami, na które zwrócono moją uwagę i które stoją w sprzeczności z moimi poglądami na temat popieranych przeze mnie grup społecznych, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w noc sylwestrową – napisała artystka.

Ostatnie jej miejsce zajęła formacja The Black Eyed Peas, która zyskała ogólnoświatową sławę dwie dekady temu, występując z Fergie w roli wokalistki. Grupa wyszła na scenę ubrana w tęczowe opaski, co miało na celu zdementować plotki o dyskryminacji homo- i biseksualistów przez władze publicznego nadawcy.

Jaka zagraniczna gwiazda na sylwestrze 2023 TVP?

A jaka zagraniczna gwiazda wystąpi na sylwestrze 2023 TVP tym razem? W mediach pojawiły się publikacje sugerujące, że TVP zrezygnowało z wprowadzonej przez Kurskiego tradycji. Na spotkaniu poprzedzającym imprezę roku nie wspominano ani słowem o udziale artysty z innego kraju.

Świat Gwiazd skontaktował się z jedną z osób związanych z projektem. Co udało nam się dowiedzieć? Kogo zobaczymy?

Przylecą m.in. syn Steve, Toni, Ski oraz Balja znani jako Fun Factory, czyli niemiecka legenda gatunku eurodance, twórcy takich hitów jak „Celebration” czy „I Wanna B With U” – słyszymy od osoby pracującej przy sylwestrowym show.

Ale prawdziwą bombę stacja planuje ogłosić na ostatnią chwilę:

Oczywiście, że będzie duża zagraniczna gwiazda. TVP w ostatnich dniach roku ogłosi nazwisko artysty, który przyleci do Zakopanego na specjalne zaproszenie. Na razie tylko garstka osób jest wtajemniczona w temat. To najpilniej strzeżony sekret tej imprezy, ale warto będzie czekać – mówi nam osoba z kręgów bliskich produkcji.

Jak myślicie, na kogo TVP postawi tym razem? W oczekiwaniu na ogłoszenie zapowiadanej “bomby” umilamy czas piosenką “I Wanna B With U” Fun Factory.

Fun Factory – gwiazda sylwestra 2023 TVP, fot. Wikipedia
Fun Factory – gwiazda sylwestra 2023 TVP, fot. Wikipedia
Joanna Liszowska – Sylwester 2023 TVP konferencja, fot. KAPIF
Joanna Liszowska – Sylwester 2023 TVP konferencja, fot. KAPIF
Tomasz Kammel – Sylwester 2023 TVP konferencja, fot. KAPIF
Tomasz Kammel – Sylwester 2023 TVP konferencja, fot. KAPIF
Anna Lewandowska – Sylwester 2023 TVP konferencja, fot. KAPIF
Anna Lewandowska – Sylwester 2023 TVP konferencja, fot. KAPIF
Allan Krupa i Nicol Pniewska – Sylwester 2023 TVP konferencja, fot. KAPIF
Allan Krupa – Sylwester 2023 TVP konferencja, fot. KAPIF