Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Załamana Barbara Kurdej-Szatan poinformowała o tragicznej śmierci. "Boże, dlaczego jest tyle zła?"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.10.2023 09:10

Załamana Barbara Kurdej-Szatan poinformowała o tragicznej śmierci. "Boże, dlaczego jest tyle zła?"

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie tragedii, fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się z internautami swoimi prywatnymi przemyśleniami. Nieoczekiwanie w jednej z relacji poinformowała o tragicznej śmierci, która głęboko ją poruszyło. Aktorka nie rozumie, jak mogło dojść do takiej katastrofy.

Barbara Kurdej-Szatan wróciła do internetowej aktywności

Dla byłej gwiazdy "M jak miłość" ubiegły rok nie należał do najłatwiejszych. Po niepochlebnym komentarzu o działaniach Straży Granicznej musiała mierzyć się z internetową nagonką.

Dopiero gdy z początkiem tego roku sąd umorzył jej sprawę, Barbara Kurdej-Szatan była w stanie wrócić do dawnej aktywności. W ostatniej rozmowie z Magdą Mołek wspomniała o strachu, jaki czuła przez miesiące.

Niedawne wydarzenia dały jej światełko nadziei. Szybko jednak zostało ono zgaszone przez kolejną tragedię.

Barbara Kurdej-Szatan (54).jpg
Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie tragedii, fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan bała się o własne życie. "Byłam zastraszona". Wspomniała Pawła Adamowicza Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Pokazała jak świętuje wybory, a fani się wściekli

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze niedawno świętowała

Aktorka od dłuższego czasu nie kryła swojego poparcia dla opozycji podczas zbliżających się wyborów parlamentarnych. W mediach społecznościowych zachęcała innych do głosowania, a także relacjonowała własną podróż do urny.

Po symulowanych wynikach Barbara Kurdej-Szatan nie mogła powstrzymać radości i pokazała internautom, jak świętuje wraz z przyjaciółmi. Entuzjazm spotkał się ze sporą krytyką. Teraz aktorka zwróciła się do obserwatorów z rozdartym sercem.

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie tragicznej śmierci

Aktorka tak jak i wiele osób z show-biznesu są w wielkim szoku po informacji o dramatycznych wydarzeniach z Poznania. We wtorek doszło tam do ataku nożownika na grupę przedszkolaków. 5-latek, który został ugodzony przez sprawcę, nie przeżył.

Barbara Kurdej-Szatan jako matka 3-latka nie może wyobrazić sobie tragedii, jaka spotkała rodziców chłopca. W mediach społecznościowych przekazała swoje szczere kondolencje.

Boże, dlaczego jest tyle zła? Najszczersze kondolencje dla rodziny tego niewinnego dzieciątka…

Barbara Kurdej-Szatan (53).jpg
Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie tragedii, fot. instagram.com/kurdejszatan/