Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zapadła decyzja w sprawie występu Karoliny Pisarek w "Tańcu z gwiazdami". Znamy szczegóły
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.09.2022 15:51

Zapadła decyzja w sprawie występu Karoliny Pisarek w "Tańcu z gwiazdami". Znamy szczegóły

Karolina Pisarek EA
Piotr Molecki/East News

Czy Karolina Pisarek wróci do programu "Taniec z gwiazdami"? Modelka po silnych bólach głowy trafiła do szpitala, gdzie przeszła szereg badań. Media donoszą, że producenci programu oczekiwali od niej specjalnej zgody od lekarza.

Karolina od rana próbowała załatwić stosowne zaświadczenie, aby zaprezentować się w odcinku na żywo. Producent dał jej czas do 13, aby okazała dokument. Udało się zdobyć zaświadczenie i zgodę na pojawienie się w programie na żywo – czytamy doniesienia informatora portalu Pomponik.

Karolina Pisarek wróci do "Tańca z gwiazdami"?

Trudno przewidzieć, jak będzie wyglądał występ, ponieważ Pisarek z powodów zdrowotnych nie uczestniczyła oczywiście przez cały tydzień w treningach. Lekarze dopiero wczoraj postawili diagnozę: gwiazda ma torbiel na przysadce mózgowej i czeka ją operacja (więcej TUTAJ). – Kwalifikuję się do operacji, ale doktor powiedział też, że póki nie mam problemów ze wzrokiem ani zaników widzenia, to nie jest to rzecz natychmiastowa. Można to złagodzić tabletkami – ogłosiła Karolina na Instagramie.

Problemy ze zdrowiem modelki zaczęły się zupełnie niespodziewanie. 31 sierpnia poinformowała ona w mediach społecznościowych, że potwornie silne bóle głowy zmusiły ją do udania się do szpitala. Spędziła tam kilka dni. Przez dłuższy czas fani Karoliny niepokoili się brakiem informacji na temat jej sytuacji. Chwilową ulgę przyniosły jej dopiero niedawno leki ze sterydami.

Diagnoza Karoliny Pisarek

Pisarek została poddana w szpitalu licznym badaniom, w tym tomografii. W międzyczasie jej menadżerka Małgorzata Leitner poinformowała o podejrzeniu guza oraz pilnej interwencji chirurga. W sobotę jej mąż Robert Salla także nie miał dobrych wiadomości. Okazało się, że modelka nie była w stanie sama chodzić.

Wczoraj jeszcze byliśmy na rezonansie. Karolina dostała wczoraj mocne leki, ale nie ma do tej pory poprawy z jej zdrowiem i czekamy na jakąś zmianę w samopoczuciu. Dziękujemy Wam za troskę i wsparcie – przekazał za pośrednictwem Instagrama.

W końcu Karolina na szczęście mogła opuścić szpital. Salla opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym Pisarek odpoczywa w towarzystwie jej ukochanego psa o imieniu Simba.

Życie ani zdrowie Karoliny nie jest zagrożone – taką informację przekazał jej neurolog – Karola została poddana leczeniu i oczywiście mam nadzieję, że zatańczy w poniedziałek w programie "Taniec z Gwiazdami", aczkolwiek jej zdrowie jest dla nas priorytetem – przekazała menedżerka Pisarek, cytowana przez "Fakt".

Zobacz zdjęcia:

Karolina Pisarek EA
Karolina Pisarek w "Tańcu z gwiazdami", fot. Piotr Molecki/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Taniec z gwiazdami: Uwielbiany uczestnik już nie zatańczy w programie. Dostał zaskakującą propozycję

  2. Wellman i Prokop odejdą z "DDTVN"? Jedno zdjęcie zaniepokoiło fanów. "Proszę się wytłumaczyć"

  3. Burza po występie Ukrainki w polskim "Mam Talent", TVN przerywa milczenie. Jest oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pomponik, Fakt