Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zdjęcia z hotelu trafiły do sieci. Tak wakacje spędzają Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.10.2022 13:43

Zdjęcia z hotelu trafiły do sieci. Tak wakacje spędzają Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek/

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek wywołali prawdziwą furorę w internecie, potwierdzając swój związek. Para wstawiła wspólne zdjęcie z romantycznej podróży do Izraela. Teraz bez oporów zdradzają, jak spędzają wspólnie czas.

Gwiazdorski duet stanął na celowniku mediów podczas współpracy przy programie "Pytanie na śniadanie". Widzowie szybko mogli zauważyć, że prowadzący doskonale dogadują się podczas emisji, ale również poza studiem nagrań. Niedawno para potwierdziła związek, a internauci mogą oglądać szczegóły ich zagranicznej wycieczki.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek pokazali kulisy podróży

Para wybrała się na romantyczną wycieczkę do Izraela z okazji 40. urodzin gwiazdy "M jak miłość". To właśnie ta wyjątkowa data sprawiła, że oboje postanowili ujawnić swój związek przy pomocy mediów społecznościowych.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek nie czują już potrzeby ukrywania szczegółów swojego związku. W relacjach prowadzących "Pytanie na śniadanie" dzielą się wspólnym czasem z hotelu.

Internauci mogli zobaczyć m.in.: ich wspólne śniadanie składające się z lokalnych przysmaków oraz wnętrze pokoju, w którym spędzają wolny czas. Widać, że duet chce jak najbardziej poznać kulturę zagranicznego państwa.

Para ze szczegółami pokazuje swoim obserwatorom podróż, uwydatniając łączące ich uczucie. Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek z chęcią udostępniają wzajemne zdjęcia, a także oznaczają się w relacjach na Instagramie.

Oboje byli w poważnych związkach

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek od dawna goszczą w show-biznesie, stanowiąc ciekawy temat dla mediów. Prezenterzy "Pytanie na śniadanie" byli już w związkach małżeńskich przed rozpoczęciem relacji.

Maciej Kurzajewski zakończył małżeństwo z Pauliną Smaszcz na początku 2020 roku. Była partnerka głośna komentowała jego późniejsze wybory i niejednokrotnie sugerowała, że to niewierność mężczyzny wpłynęła na rozpad związku.

Kasia Cichopek przez wiele lat była życiową partnerką tancerza, Marcina Hakiela. Duet poznał się podczas programu "Taniec z gwiazdami" i po zakończeniu emisji rozpoczął wspólne życie. W tym roku doszło do rozprawy rozwodowej, a opieka nad dwójką małoletnich dzieci została przydzielona im naprzemiennie.

Marcin Hakiel niedługo po rozstaniu z aktorką w wywiadzie sugerował, że kryzys w ich związku spowodowany był pojawieniem się nowej osoby w życiu partnerki. Choreograf nie zdradził jednak szczegółów incydentu.

Obecnie Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek potwierdzili swój związek, którego domyślała się część widzów "Pytania na śniadanie". Para z pewnością powiadomi internautów o rozwoju relacji przy pomocy mediów społecznościowych, z których oboje aktywnie korzystają.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)
Kasia Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)
Maciej Kurzajewski
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/maciejkurzajewski/)
Maciej Kurzajewski
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/maciejkurzajewski/)
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To Anna Mucha namówiła Cichopek na ujawnienie związku z Kurzajewskim? "Zrób to teraz"

  2. Paulina Smaszcz znowu rozprawia o byłym mężu, Cichopek i zdradach: "Trwały od realizacji programu"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.