Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona dostała wiadomość o śmierci Ziobry. Tabloid ujawnił szczegóły
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.05.2024 12:08

Żona dostała wiadomość o śmierci Ziobry. Tabloid ujawnił szczegóły

Zbigniew Ziobro
fot. KAPiF

Media donoszą, że Patrycja Kotecka-Ziobro w ostatnich dniach otrzymała telefony, iż jej mąż, Zbigniew Ziobro nie żyje. Szczegóły. 

Choroba Zbigniewa Ziobry

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się doniesienia, że Zbigniew Ziobro ciężko zachorował. Po pierwszych takich doniesieniach wielu polityków i nie tylko odnosiło się z rezerwą do tych informacji. Jednak w połowie marca opublikowano zdjęcie przedstawiające Ziobrę na szpitalnym łóżku. Na fotografii, Zbigniewa Ziobro jest podłączony do aparatury medycznej, co ostatecznie uciszyło głosy zwątpienia w stan zdrowia lidera Suwerennej Polski. 

Okazuje się, że były minister sprawiedliwości w rządzie Mateusza Morawieckiego zmaga się z nowotworem przełyku. Zbigniew Ziobro poddał się operacji, o której napisał w poście w mediach społecznościowych i nawoływał obserwujących do regularnego badania się.

Pierwszy wywiad z Ziobro od ogłoszenia choroby. Popełnił błąd, który może kosztować go życie. Nie leczy się jak większość chorych Nowe doniesienia ze szpitala na temat Ziobry. Lekarze musieli podjąć radykalną decyzję

Jak się czuje Zbigniew Ziobro?

Kilka dni po opublikowaniu wyżej wymienionego postu Zbigniew Ziobro udzielił wywiadu, w którym zdradził więcej szczegółów na temat przebiegu operacji, której się poddał. Polityk był gościem w Polsat News, gdzie podkreślił, że wielkim błędem z jego strony był brak badań profilaktycznych. 

Chciałem ratować życie dla najbliższych. Zaawansowany nowotwór przełyku z przerzutami na żołądek. Choroba bardzo przyspieszyła. Schudłem 10 kg. Pojawiły się silne bóle za plecami — opowiadał Ziobro – Warto od czasu do czasu robić gastroskopię, ja tego nie robiłem, nie badałem się. Dlatego apeluję, badajcie się państwo, bo później, kiedy są problemy z przełykaniem, ogromne pocenie się w nocy, utrata wagi, poważne bóle, to sytuacja zaczyna być dramatyczna - przekazał. 

Powiedział też o zabiegu, który przeszedł oraz o hejcie w internecie, który go spotkał:

Odszedłem od klasycznych form leczenia onkologicznego. Przyniosło to dobry efekt. To była najpierw terapia w szpitalu w Lublinie. […] Operacja miała być wykonana w Polsce […], ale to, co mnie spotkało, ten hejt […] uznałem, że nie chciałbym, aby lekarze byli straszeni z tego powodu, że mnie leczą. Miałem operację chirurgiczną za granicą, by stworzyć komfort lekarzom i sobie. Trwała około osiem godzin. 8 proc. nie przeżywa jej.

Kilka dni temu Beata Kempa przekazała nowe informacje na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry. Nie miała ona dobrych wiadomości. 

Chcę powiedzieć jasno, że sytuacja nie jest najlepsza. Pan minister będzie musiał się prawdopodobnie poddać kolejnemu zabiegowi z powodu komplikacji, które nastąpiły - poinformowała. 

Żona Ziobry usłyszała o śmierci męża

W mediach pojawiła się informacją o przykrym wydarzeniu, które w ostatnim czasie spotkało Patrycję Kotecką-Ziobro, czyli żonę Zbigniewa Ziobry. Kobieta aktualnie przebywa w Brukseli. Portal “Super Express”' donosi, że niedawno odebrała ona kilka połączeń, w których ktoś informował ją o śmieci męża. Polityk nie krył oburzenia zaistniałą sytuacją.

Kilka dni temu otrzymała telefon z informacją, że jej mąż właśnie umarł. Przerażona wydzwaniała do mnie, czy żyję. To psychiczne znęcanie się nad żoną! Ale przede wszystkim nad matką dwojga małych dzieci. To także znęcanie się nad dziećmi, które przecież są świadkami tego wszystkiego - powiedział  “Super Expressowi”.

Głos w sprawie zabrał wiceminister sprawiedliwości, Krzysztof Śmiszek.

Współczuję tej sytuacji, to nie powinno mieć miejsca, ale nie robią tego państwowe organy, a najpewniej nieprzychylni mu ludzie - przekazał. 

Co Wy na to?

Zbigniew Ziobro, fot. KAPiF
Zbigniew Ziobro, fot. KAPiF
Zbigniew Ziobro, fot. KAPiF
Zbigniew Ziobro, fot. KAPiF