Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Żona Krzysztofa Ibisza o relacjach z jego byłymi. Rzeczywistość jest zaskakująca, to nie zdarza się często
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.03.2023 14:20

Żona Krzysztofa Ibisza o relacjach z jego byłymi. Rzeczywistość jest zaskakująca, to nie zdarza się często

Żona Krzysztofa Ibisza
fot. Świat Gwiazd/KAPiF

Prezenter Polastu od dwóch lat tworzy szczęśliwy związek z Joanną Ibisz. Gwiazdor ma już za sobą dwa małżeństwa. Żona Krzysztofa Ibisza zdradziła nam, jak wyglądają jej relacje z byłymi partnerkami męża i jego synami.

W życiu miłosnym dziennikarza pojawiło się kilka kobiet, z którymi próbował stworzyć trwały związek. Szczęście znalazła u boku obecnej żony, jednak relacje nadal utrzymuje także z byłymi partnerkami. Co na to Joanna Ibisz?

Żona Krzysztofa Ibisza o relacji z jego byłymi żonami

Krzysztof Ibisz z dwóch małżeństw doczekał się również synów. Wraz z dziennikarką Anną Zejdler przywitał na świecie Maksymiliana, a następnie aktorka Anna Nowak-Ibisz urodziła Vincenta. Choć obie relacje zakończyły się rozwodem, prezenter pozostaje mi bliskich relacjach z byłymi partnerkami.

Okazuje się, że obecna żona Krzysztofa Ibisza również stara się podtrzymywać rodzinną atmosferę z bliskimi męża.

Ja staram się, żeby było fajnie, normalnie. Nie podchodzę do tego w sposób "Ojej jak to teraz będzie" tylko jeżeli jest taka możliwość, to rozmawiam z nimi. Mam nadzieję, że wszyscy podzielą moje zdanie, że dogadujemy się, jest fajnie i miło — przyznała nam Joanna Ibisz.

"Pierwsza miłość", "Klan": Kim był Warszosław Kmita? Aktor odszedł po nagłej chorobie

Małżeństwo skupia się na własnym szczęściu

W ubiegłym roku para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko. Borys zupełnie zawrócił w głowie rodzicom, a w mediach społecznościowych można z łatwością znaleźć zdjęcia, które pokazują, jak cała trójka spędza wspólnie czas.

Okazuje się, że w życiu małżeństwa nastał ten moment, w którym chłopiec pozwala im już się wyspać. Dla żony Krzysztofa Ibisza jest to kluczowy argument do pełnego cieszenia się macierzyństwem.

Tego czego mi najbardziej brakuje w życiu mamy, jest sen, więc teraz jak mam go więcej, to czuję się dużo lepiej i mogę się cieszyć tym macierzyństwem też w ciągu dnia. […] Cieszę się z tego czasu z Borysem — wyznała nam.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz wspierają się również zawodowo

Para niedawno rozpoczęła wspólny projekt, który już cieszy się sporą popularnością. "Dobre życie by Ibisz" to cykl rozmów przybliżających atuty wprowadzenia zdrowych zmian w swojej codzienności.

Zarówno prezenter jak i jego żona dbają o zdrowie, by cieszyć się czasem spędzonym z ukochanym synem. Teraz wiedzą oraz pomysłami dzielą się z innymi.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Ibisz z żoną.jpg
fot. KAPiF
Krzysztof Ibisz, Anna Nowak-Ibisz.jpg
fot. KAPiF
Krzysztof Ibisz, Anna Zejdler.jpg
fot. KAPiF