Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > W serialu TVP grał geja, prywatnie długo ukrywał miłość swojego życia. Kim jest Przemysław Stippa?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.03.2023 10:58

W serialu TVP grał geja, prywatnie długo ukrywał miłość swojego życia. Kim jest Przemysław Stippa?

Przemysław Stippa
fot. KAPiF

Widzowie TVP mogą doskonale znać Przemysława Stippę z jego roli w "Barwach szczęścia". Niedawno zobaczyli go również w nowej produkcji stacji "Polowanie na ćmy". Jak jednak wygląda życie prywatne 41-latka? Niewiele osób wie, że od kilku lat jest w szczęśliwym związku.

Czy to w roli geja Władka, czy też eleganckiego Wiktora Guna, Przemysław Stippa zaskarbił sobie serca widzów TVP. Od lat znamy go z jego zawodowych osiągnięć, ale również prywatnie aktor może pochwalić się licznymi sukcesami.

Kim jest Przemysław Strippa?

Młody aktor po ukończeniu warszawskiej Akademii Teatralnej rozpoczął pracę na deskach Teatru Narodowego. Szybko okazało się, że równie dobrze odnajduje się przed kamerą. Początkowo grywał epizodyczne role w serialach, a także spełniał się w dubbingu.

Przełom w karierze przyniosła mu rola Władka w produkcji TVP "Barwy szczęścia". Z serialem związany był przez wiele lat, a widzowie obdarzyli ogromną sympatią jego postać. 

Niedawno Przemysław Stippa pojawił się w najnowszej propozycji stacji telewizyjnej "Polowanie na ćmy", gdzie odbiorcy mogą poznać jego bardziej poważne i dramatyczne oblicze. Niewiele osób jednak wie, jak wygląda jego życie prywatne, choć aktor chętnie dzieli się kulisami w mediach społecznościowych.

"Pierwsza miłość", "Klan": Kim był Warszosław Kmita? Aktor odszedł po nagłej chorobie

Życie prywatne i małżeństwo Przemysława Stippy

Aktor chętnie prowadzi media społecznościowe, gdzie obserwuje go ponad 11 tysięcy użytkowników. Oprócz zakulisowych zdjęć z planów filmowych można zauważyć tam również szczegóły codziennego życia artysty.

W 2018 roku pochwalił się on m.in.: zdjęciem ze ślubu. Wraz z ukochaną zna się jeszcze z czasów licealnych, jednak dopiero po dłuższej znajomości zdecydowali się na związek małżeński.

Partnerka dopiero niedawno zaczęła towarzyszyć mężowi podczas medialnych wydarzeń. Przemysław Stippa wraz z żoną pojawił się na premierze filmu "Filip", wzbudzając duże zainteresowanie. Duet od razu zwrócił uwagę fotografów eleganckimi stylizacjami.

Przemysław Stippa poznał smak ojcostwa

Oprócz kariery w show-biznesie aktor spełnia się również jako rodzic. Para niecałedwa lata temu doczekała się syna, Rocha. Przemysław Stippa chętnie pokazuje czas spędzony z małoletnim chłopcem w mediach społecznościowych.

- Przemek został ojcem dopiero w wieku czterdziestu lat. Ma piękną relację z synem - mówi nam znajomy aktora.

Małżonkowie doskonale dopełniają się w obowiązkach zawodowych i rodzinnych. Aktor niedawno pokazał, jak opiekuje się chłopcem podczas nieobecności żony. Syn rośnie jak na drożdżach, a Przemysław Stippa z łatwością łączy kolejne obowiązki.

Zobacz zdjęcia:

Przemysław Stippa z żoną.jpg
fot. KAPiF
Przemysław Stippa.jpg
fot. KAPiF

h