Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Krzysztofa Rutkowskiego zaszalała. Ma teraz złote zęby
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 21.06.2022 14:26

Żona Krzysztofa Rutkowskiego zaszalała. Ma teraz złote zęby

Krzysztof Rutkowski
fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

Krzysztof Rutkowski wraz ze swoją żoną są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. W ostatnim czasie Maja postanowiła nieco zmienić swój wygląd, fundując sobie złote zęby. Nowy wizerunek spotkał się ze skrajnymi opiniami.

Maja Plich, żona Krzysztofa Rutkowskiego postawiła na odważną metamorfozę swojego wizerunku. Na swoim Instagramie pochwaliła się nowym uśmiechem, traktując złote zęby jako inwestycję.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego zafundowała sobie złote zęby

Maja Rutkowski, niegdyś Plich, regularnie oczarowuje swoich obserwatorów nienagannym wizerunkiem. Przemyślane stylizacje, regularnie odświeżane fryzury oraz perfekcyjny makijaż to jedne z elementów, na które fani gwiazdy zwracają uwagę. Maja wielokrotnie zaskakiwała zmianą wizerunku, jednak tym razem zdecydowała się na niezwykle odważny krok.

Detektyw Maja Rutkowski pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama "nową inwestycją". W dobie rosnącej inflacji złoto zawsze pozostaje w cenie, dlatego postanowiła zamienić swój uśmiech w złoto.

Jak szaleć, to na maxa i żeby była konkretna zmiana. Tak najbardziej lubię. Tym bardziej, iż w związku z rosnącą inflacją zakup złota oraz diamentów to najlepsza inwestycja w tych dziwnych czasach napisała Maja Rutkowski na Instagramie.

Oryginalny pomysł Mai spotkał się z masą komentarzy. Nie da się ukryć, że część z nich nie jest przychylnych. Z kolei niektórzy twierdzą, że złote zęby to jedynie nakładki, a nie stałe uzębienie. Sama Maja nie odniosła się jednak do przypuszczeń, dlatego trudno stwierdzić, jak jest naprawdę.

Licencjonowany detektyw

Maja Rutkowski, niegdyś Plich, tworzy z Krzysztofem Rutkowski szczęśliwe małżeństwo. Para jest ze sobą od lat i doczekała się syna, któremu dali na imię Krzysztof. Trudno nie wspomnieć o głośnych zaręczynach pary, które miały miejsce na łamach programu "Skandaliści".

Co ciekawe, sam Krzysztof, znany jako detektyw, nie posiada licencji detektywistycznej. Posiada ją natomiast jego żona Maja.

Zobacz zdjęcia:

Maja Rutkowski
fot. Maja Rutkowski, instagram.com/majaplich/
Krzysztof Rutkowski
fot. Krzysztof Rutkowski, instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/
Krzysztof Rutkowski
fot. Krzysztof Rutkowski, instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Smutne wyznanie wielkiej gwiazdy, łzy same napływają. Wyjawiła, co musiała znosić w dzieciństwie

  2. Rodowicz przeżyła w Opolu chwile grozy. Tuż przed występem zatrzasnęła się w windzie

  3. Sylwia Bomba potwierdziła plotki. Radości nie ma końca, pokazała nowego partnera. "Jest młodszy"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].