Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Willa Smitha ujawniła, że od lat są w separacji. Nagle padły słowa o jego orientacji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.10.2023 19:25

Żona Willa Smitha ujawniła, że od lat są w separacji. Nagle padły słowa o jego orientacji

Will Smith
Will Smith i Jada w separacji, fot. ROBYN BECK/AFP/East News; MICHAEL TRAN/AFP/East News

Will Smih i jego żona Jada Pinkett-Smith do niedawna uchodzili za wzorowe małżeństwo. Teraz wyszło na jaw, że od lat są w separacji. Aktorka zaczęła na dodatek mówić o orientacji swojego męża. W zagranicznych mediach wrze od plotek.

Will Smith i Jada Pinkett-Smith: co wiadomo o ich związku

Zanim Will poznał Jadę Pinkett, był w kilku relacjach. W latach 80. spotykał się z Melanie Parker, a później z Tanyą Moore. W 1992 poślubił Sheree Zampino. W tym samym roku urodził się ich syn Willard Christopher „Trey”. Małżeństwo przetrwało jednak tylko trzy lata. W 1997 Smith ożenił się z Pinkett.

Jada i Will doczekali się dwójki dorosłych już dzieci: Jadena i Willow. Do niedawna uchodzili za bardzo zgraną parę. W świecie Hollywood, pełnym afer i rozstań, ich wieloletni związek należał do rzadkości. Oboje podkreślali, że w relacji najważniejsze jest zaufanie i wolność.

Teraz jednak na jaw wyszła smutna prawda: para od 2016 roku jest w separacji. Poniżej zadziwiające szczegóły, którymi podzieliła się sama żona aktora.

Will Smith.jpg
Will Smith z żoną Jadą i trójką dzieci, fot. Rex Features/East News
Warnke i Stramowski już po rozwodzie. Niesłychane jak zachowywali się po wyjściu z sądu

Żona Willa Smitha o separacji

Jada Pinektt-Smith i Will są w separacji od 2016 roku. Nie zdecydowali się jednak na rozwód. Wciąż zdają się mieć dobre relacje. Aktorka wyznała w wywiadzie, że złożyła pewną obietnicę. Mieli poradzić sobie bez względu na wszystko i nie dać sobie powodu do rozwodu. Nie była w stanie złamać tej obietnicy. Wyznała jednak:

Myślę, że oboje utknęliśmy w naszych fantazjach na temat tego, jaka naszym zdaniem powinna być druga osoba – wyznała. 

Aktorka odniosła się jednak do plotek, jakie od lat krążą wokół jej związku. Pojawił się temat orientacji aktora, o czym poniżej.

Will Smith.jpg
Will Smith z żoną Jadą i trójką dzieci, fot. Rex Features/East News

Will Smith i Jada: plotki o relacji

W wywiadzie dla NBC Pinkett została zapytania o przeróżne doniesienia, jakie w ostatnich latach pojawiały się na temat ich relacji. Zagraniczna prasa pisała o ich otwartym związku, homoseksualizmie Willa i kontaktach ze swingersami. Teraz aktorka odpowiedziała, czy którekolwiek z nich jest prawdą.

Nie. Powiedziałabym, że nic z tego nie jest prawdą. Zdaję sobie sprawę, z czego wynikają nieporozumienia, ale żadne z nich nie jest prawdą  – ogłosiła Jada.

Will Smith.jpg
Will Smith z żoną Jadą, fot. ANGELA WEISS/AFP/East News
Will Smith.jpg
Will Smith z żoną Jadą, fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News
Will Smith.jpg
Will Smith, fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Źródło: NBC