Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zrobiło się głośno o mężu Danuty Holeckiej. To przykre jak miał potraktować byłą żonę. Wszystko z miłości do prezenterki TVP
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.09.2023 18:14

Zrobiło się głośno o mężu Danuty Holeckiej. To przykre jak miał potraktować byłą żonę. Wszystko z miłości do prezenterki TVP

Danuta Holecka
Danuta Holecka rozbiła małżeństwo, fot.

Danuta Holecka dziś jest jedną z głównych gwiazd TVP. Jako szefowa „Wiadomości” jest wzorcową pracownicą stacji. Dba też o wizerunek wzorcowej żony i matki, przeciwniczki rozwodów. Media ujawniają jednak, że sama podobno przyczyniła się do rozbicia jednego małżeństwa.

Kim jest mąż Danuty Holeckiej?

Holecka bardzo dba o prywatność swojej rodziny. Wraz z mężem rzadko udzielają wywiadów, nie sposób też znaleźć ich w mediach społecznościowych. A jednak czujne dziennikarskie śledztwa ujawniają wiele faktów, a niektóre z nich są bardzo niewygodne dla szefowej „Wiadomości”.

Danuta i jej mąż Krzysztof Dunin-Holecki niedawno świętowali trzydziestolecie związku. Mężczyzna jest przedsiębiorcą i jak donosi portal Plejada, zarządza kilkoma parkingami na terenie Warszawy. Doczekali się dwóch synów: bliźniaków Juliana i Stefana. Oficjalnie wiadomo, że Holecka i Krzysztof poznali się, kiedy ona była jeszcze studentką. 

Ich historia ma jednak jeden, bardzo przykry aspekt, o którym nie chcą mówić. Poniżej wszystkie szczegóły.

Danuta Holecka.jpg
Danuta Holecka z mężem Krzysztofem, fot. KAPiF
Danuta Holecka.jpg
Danuta Holecka z synami Julianem i Stefanem w 2007 roku, fot. KAPiF
Taylor Zakhar Perez od lat ma... męża i ukrywa go przed całym światem? Internauci nie mają już żadnych wątpliwości

Historia związku Danuty Holeckiej i jej męża

Danuta poznała Krzysztofa, kiedy przyjechała z Lidzbarka do Warszawy na studia ekonomiczne. On organizował wtedy studenckie wyjazdy do pracy sezonowej w Norwegii. Między Holecką a Duninem szybko zaiskrzyło, jednak jak donoszą media, para miała podobno jeden, ale poważny problem.

Portal Pomponik przekazał, że w momencie, w którym przyszła dziennikarka TVP poznała swojego ukochanego, mężczyzna miał być żonaty. A jednak oświadczył się nowej wybrance już po trzech tygodniach znajomości. Co wydarzyło się dalej?

Danuta Holecka.jpg
Danuta Holecka z mężem Krzysztofem Duninem, fot. KAPiF

Mąż Danuty Holeckiej jest rozwodnikiem?

Serwis Pomponik twierdzi, że trwające małżeństwo Krzysztofa Dunina podobno nie potrwało długo, kiedy poznał on Danutę. Biznesmen miał szybko zdecydować, że rozwiedzie się z ówczesną żoną. Po trzech tygodniach oświadczył się nowej wybrance.

Z kolei portal Super Express przekazał, że samą ceremonię zakochani przekładali trzykrotnie, właśnie ze względu na termin rozwodu mężczyzny. Co sama Holecka mówi o czasach swojej młodości, kiedy zakochała się w Krzysztofie?

Kiedy wychodziłam za mąż, byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci. I o to prosiłam Boga – powiedziała w „Życiu na gorąco”.

Danuta Holecka.jpg
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka.jpg
Danuta Holecka, fot. KAPiF

Źródło: Super Express, Pomponik, Polityka, Plejada