Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zygmunt Chajzer nieoczekiwanie zabrał głos. Ujawnił prawdę o stanie zdrowia syna. "To straszna choroba"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.07.2023 16:22

Zygmunt Chajzer nieoczekiwanie zabrał głos. Ujawnił prawdę o stanie zdrowia syna. "To straszna choroba"

Zygmunt Chajzer opowiedział o stanie zdrowia Filipa Chajzera, fot. KAPiF
Zygmunt Chajzer opowiedział o stanie zdrowia Filipa Chajzera, fot. KAPiF

Zygmunt Chajzer postanowił zabrać głos w sprawie dolegliwości swojego syna, Filipa Chajzera. Prezenter “Dzień dobry TVN” postanowił zawiesić swoją działalność w programie, by zadbać o swoją kondycję zdrowotną.

Filip Chajzer zawiesza współpracę z "Dzień dobry TVN"

Filip Chajzer postanowił na jakiś czas zaprzestać swojej pracy w “Dzień dobry TVN”. Wszystko ze względu na problemy zdrowotne, z którymi się mierzy. W rozmowie z Pudelkiem gwiazdor wyznał, że przez lata nie zdołał odpowiednio o siebie zadbać.

Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało. Zawsze regularnie robiłem serwisy w samochodach (żeby nie stracić gwarancji) i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby przełożyć to na własne zdrowie. Teraz ceną za to jest remont generalny - ocenił dziennikarz.

Filip Chajzer.png
Filip Chajzer zdecydował się na przerwę od “Dzień dobry TVN”, fot. KAPiF
Znamy datę pogrzebu aktora "M jak miłość". Fani dalej nie mogą pogodzić się ze śmiercią Jakuba Ulewicza

Zygmunt Chajzer zabiera głos

W połowie 2021 r. Filip Chajzer wyjawił publicznie, że leczy się na depresję. Podjął terapię i przyjmuje specjalistyczne leki. Nie wiadomo, czy czasowa rezygnacja ze współpracy z “Dzień dobry TVN” jest wynikiem wspomnianej choroby, choć zdaje się sugerować to ojciec prezentera, Zygmunt Chajzer.

Filip ma wsparcie, pomoc i jest na dobrej drodze. To straszna choroba, która wyrządziła wielką krzywdę wielu ludziom. Nie chcę, żeby mojego syna spotkało to samo - opowiadał dziennikarz w rozmowie z “Na Żywo”.

Zygmunt Chajzer.png
Zygmunt Chajzer zapewnił o wsparciu dla swojego syna, fot. KAPiF

Filip Chajzer walczy o swoje zdrowie

Dwa lata temu w swoich mediach społecznościowych Filip Chajzer wyjawił, że tylko jego najbliżsi wiedzieli o tym, że zmaga się z depresją. Zdradził, że bywały momenty, w których bał się wyjść na ulicę, a jego poczucie własnej wartości sięgnęło dna.

Dziennikarz nie ukrywał, że do jego stanu przyczynił się z pewnością hejt, który towarzyszył mu w przeciągu ostatnich lat. Warto jednak pamiętać, że osiem lat temu przeżył też osobistą tragedię, tracąc dziewięcioletniego syna w wyniku wypadku.

Zobacz zdjęcia:

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer 1.png
Zygmunt Chajzer wspiera swojego syna w walce z chorobą, fot. KAPiF
Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer 2.png
Filip Chajzer udał się w ślady ojca, wybierając pracę w telewizji, fot. KAPiF

Źródło: “Na żywo”, pudelek.pl