Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > 18-letnia Roksana Węgiel bryluje na mieście. "Zapomniała" o jednej części garderoby. "Gdzie są rodzice?"
Michał Fitz
Michał Fitz 30.06.2023 09:13

18-letnia Roksana Węgiel bryluje na mieście. "Zapomniała" o jednej części garderoby. "Gdzie są rodzice?"

Roksana Węgiel
fot. KAPiF; Roksana Węgiel na mieście w skąpym stroju

Choć w świadomości wielu osób Roksana Węgiel wciąż figuruje jako mała dziewczynka, fakty są niepodważalne — to już dorosła, pełnoletnia kobieta. Nic więc dziwnego, że piosenkarka tym chętniej odsłania swoje ciało. Mimo to wciąż spotyka się ze sporą krytyką internautów. Teraz pokazała więcej, niż zazwyczaj.

Co Roksana Węgiel założyła na miasto?

Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z wypadu na miasto, które ma także charakter reklamowy. Na filmiku widzimy, jak Roksana przechadza się w błękitnych szortach oraz za dużej koszuli w tym samym kolorze. Ta jest rozpięta, a pod nią widać tylko skąpy stanik, który zakrywa jedynie część piersi.

Stylizacja jest odważna, ale mimo wszystko nie odsłania niczego, co absolutnie powinno pozostać zakryte. Mówimy tu także o już dorosłej kobiecie, więc taki strój, tym bardziej w lecie, nie powinien ludzi specjalnie ekscytować. Mimo to opinia publiczna tłumnie dała znać o swoim niezadowoleniu, a nawet zgorszeniu.

Łukasz Nowicki wymownie skwitował odejście z "Pytania na śniadanie", internauci od razu zareagowali

Roksana Węgiel krytykowana za strój

Pod jej wpisem pojawiło się całe mnóstwo komentarzy, w których internauci wmawiali jej, że ta pomimo posiadania dowodu osobistego wciąż jest dzieckiem i nie powinna się tak ubierać. Nie brakuje sugestii, że dziewczynę zepsuł show-biznes. Niektórzy użytkownicy apelują nawet do rodziców Roksany.

Tobie dziecko powinno lato się kojarzyć z przyjaźnią i zabawą. Tragedia, 18 lat i już tak zmanierowana brzmi jedna z takich odpowiedzi.

Roksanko, załóż coś na siebie — ironizuje pewna internautka.

W staniku po ulicy latać? Gdzie są rodzice? 

 

Roksana Węgiel krytykowana nie tylko za strój

Trzeba przyznać, że Roksana Węgiel, choć ma całą masę fanów wśród rówieśników, przez starszą widownię jest krytykowana za sporo kwestii, nie tylko za strój. Wiele osób uszczypliwie komentuje także jej relację z partnerem, Kevinem Mglejem.

Producent muzyczny jest od piosenkarki starszy o 8 lat. Mało tego, jest już ojcem. Ma pociechę z poprzedniej relacji. Mimo to został otwarcie przyjęty przez rodziców Roksany. Ci nie mają problemu z jego metryką, bo ich dzieli podobna różnica wieku.

Zobacz post: