Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 18-letnia Roksana Węgiel podzieliła się odważnym zdjęciem. Burza w komentarzach: "Gdzie są rodzice?"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.05.2023 20:14

18-letnia Roksana Węgiel podzieliła się odważnym zdjęciem. Burza w komentarzach: "Gdzie są rodzice?"

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roksana Węgiel 18 stycznia obchodziła osiemnaste urodziny. Piosenkarka zmieniła ostatnio wizerunek, a w jej mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się bardzo odważne zdjęcia. Teraz internauci stwierdzili, że przesadziła. Czy rzeczywiście?

W samym eksponowaniu ciała oczywiście nie ma nic złego, jednak fani wokalistki martwią się, w którym kierunku zmierza jej kariera. Wiele osób słusznie też zauważa, że publikowane fotografie wywołują masę obrzydliwych komentarzy.

Roksana Wegiel w koronkowym body

Ostatnio Węgiel została ambasadorką nowej kampanii reklamowej marki, która sprzedaje stroje kąpielowe. Zaczęła więc pokazywać się w ich produktach na swoim Instagramie. Jeszcze wcześniej zamieściła klip z przygotowań do teledysku, w którym miała na sobie jedynie półprzeźroczyste, ażurowe body. Półnagie ciało nastolatki od razu wywołało masę komentarzy.

Figura mega, ale czy ta kreacja rodem z klubu go-go była potrzebna?

– Przecież masz talent, super głos... Po co ci to kobieto?

– Czy teraz liczą się tylko suty na wierzchu? – pisali internauci.

Wybrano następczynię Dowbor. "Nasz nowy dom" poprowadzi inna gwiazda Polsatu

Roksana Węgiel szokuje półnagim ciałem

Nie da się też nie zauważyć, że pod zdjęciami wokalistki pojawia się coraz więcej wulgarnych komentarzy ludzi, którzy mało subtelnie sugerują, co zrobiliby z ciałem Roxie, gdyby mieli okazję. Najmniej obrzydliwy, jaki znaleźliśmy, odnoszący się do jej biustu brzmi: „Ładne dwa diamenty skrywasz”. Nie wygląda na to, by były one kasowane lub jakkolwiek moderowane.

Czujecie już wakacyjny vibe? Ja już po wszystkich pisemnych! Teraz to już totalnie nie mogę się doczekać koncertów i festiwali – napisała dziś Węgiel, reklamując przy okazji konkurs, jaki zorganizowała.

Świeżo upieczona maturzystka miała na sobie długie, złote kozaki, oraz bardzo odważny strój kąpielowy. Także i tutaj nie zabrakło wyraźnego sprzeciwu jej fanów, którym nie podoba się ten nowy, „dorosły” wizerunek młodej gwiazdy.

Internauci komentują wygląd Roxie Węgiel

Wiele osób, które komentuje nowe zdjęcia wokalistki, zwraca uwagę, że ta wciąż jest zbyt młoda na tego typu eksponowanie ciała. „Gdzie są rodzice?”, „Ubierz się dzieciaku” czytamy w komentarzach. Inni są zaniepokojeni tym, co widzą.

Roxie, to nie idzie w dobrą stronę.

– Wygląda jak okładka “Playboya” poświęcona BDSM, a nie wakacyjny vibe.

– Mam wrażenie, że na siłę chcesz nam wszystkim udowodnić, że jesteś dorosła, że jesteś kobietą, że skończyłaś 18 lat. Jesteś. Wiemy. Nie idź w tę stronę, jesteś nieziemsko utalentowana wokalnie, nie musisz udowadniać półnagimi fotami swojej wartości – piszą fani.

Zobacz zdjęcia i film:

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. KAPiF