Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel i jej chłopak drwią z Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Ekspertka zrównała z ziemią stylizację gwiazdy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.05.2023 11:17

Roksana Węgiel i jej chłopak drwią z Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Ekspertka zrównała z ziemią stylizację gwiazdy

Irena Kamińska-Radomska, Roksana Węgiel
KAPiF

Roksana Węgiel podpadła Irenie Kamińskiej-Radomskiej, która skrytykowała kreację, w której pokazała się na maturze. Teraz piosenkarka wraz ze swoim partnerem, wymierzyła prztyczka w nos znanej specjalistce od savoir-vivre'u. 

Do reakcji na słowa znanej z “Projektu Lady” gwiazdy sprowokował Roksanę Węgiel jej ukochany, który pozostawił pod jej postem komentarz będący ironicznym odniesieniem do niedawnej oceny stylizacji jego ukochanej. 

 

Roksana Węgiel w ogniu krytyki

Roksana Węgiel jest w trakcie zdawania egzaminów maturalnych, do których przystępuje od czwartku. To właśnie wtedy zaprezentowała swoim fanom stylizację, w której udała się na pierwszy z nich. 

Młoda piosenkarka miała na sobie białą bluzkę ukrytą pod sweterkiem oraz krótką spódnicę. To właśnie ostatni z wymienionych elementów stroju wywołał oburzenie Ireny Kamińskiej-Radomskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan w fikuśnym bikini. Kiedy ona tak schudła?

Roksana Węgiel kontratakuje

Znana z “Projektu Lady” znawczyni etykiety orzekła w rozmowie z Pudelkiem, że strój, w jakim na maturę udała się Roksana Węgiel, nie przystoi uczennicy. W jej przekonaniu, sukienka była zbyt krótka, co ukazywać mogło lekceważący stosunek gwiazdy do egzaminu dojrzałości

Po kilku dniach nadeszła “odpowiedź” ze strony piosenkarki, sprowokowanej niejako przez jej chłopaka Kevina Mgleja, który skomentował jej nowe zdjęcie, nawiązując do wypowiedzi Kamińskiej-Radomskiej. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zaczepiają Irenę Kamińską-Radomską

- Zasłużyłaś na perły - napisał pod fotografią Roksany Węgiel jej ukochany, na co sama zainteresowana odpowiedziała jedynie “Uff”. Wkrótce poszła jednak o krok dalej - udostępniła wspomniane zdjęcie na instastory i zwróciła się do swoich fanów. 

- Czy ten outfit jest godny pereł? - zapytała przekornie piosenkarka, co z pewnością nie ujdzie uwadze Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Czy gwiazda “Projekt Lady” ponownie zabierze głos w sprawie 18-letniej wokalistki? Czas pokaże. 

Zobacz zdjęcia: 

Roksana Węgiel.jpg
fot. instagram.com/roxie_wegiel