Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 24 lata temu zachwyciła świat. Jak obecnie wygląda Alizée?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.07.2024 21:55

24 lata temu zachwyciła świat. Jak obecnie wygląda Alizée?

Alizée
Fot. YouTube "Moi... Lolita"

Alizée stała się znana na całym świecie 24 lata temu, dzięki piosence “Moi… Lolita”. Wtedy miała 16 lat. Jak wygląda obecnie i co robi? Właśnie odwiedziła Polskę, mamy nowe zdjęcia.

Alizée w Polsce. Zaczynała 24 lata temu

Alizée, a dokładnie Alizée Lyonnet urodziła się w 1984 roku na Korsyce, jako córka technika komputerowego i sprzedawczyni. Świat muzyki szybko się o nią upomniał. Już w 1999 roku zajęła 2. miejsce w programie “Graines de star”. Tam zauważyli ją Mylène Farmer i Laurent Boutonnat. Duet szukał młodej piosenkarki, która zaśpiewa piosenkę “Moi... Lolita”. Zwrócili się właśnie do niej.

16-latka śpiewająca piosenkę, nawiązującą do powieści “Lolita” Vladimira Nabokova, wywołała wtedy liczne kontrowersje. Zostały one jednak przyćmione przez gigantyczny sukces. Singiel wyszedł dokładnie 4 lipca 2000 roku i w samej tylko Francji sprzedał się w 1 200 000 egzemplarzy.

Dziś finałowa gala Miss Supranational 2024. 15. konkurs Miss Supranational w Nowym Sączu jak zwykle uświetniły występy gwiazd. Gościem specjalnym była właśnie dawno niewidziana na scenie Alizée. Jak wygląda obecnie? To dopiero będzie zaskoczenie.

Miss Polski 2024. To ONA została najpiękniejszą Polką Maja Klajda została Miss Polonia 2024

Alizée: co się z nią działo w ostatnich latach?

Po gigantycznym sukcesie piosenki “Moi… Lolita” Alizée wydała swój pierwszy album “Gourmandises”, który także okazał się hitem. Już 3 miesiące po premierze uzyskał we Francji status platynowej płyty. Sama piosenkarka zyskała fanów na całym świecie: nie tylko w Europie, ale też Japonii, Kanadzie czy Rosji.

Pierwsza dłuższa przerwa od estrady przypadła u wokalistki na lata 2005 - 2007. Na świat przyszła wtedy jej córka Annilly, a gwiazda chciała się skupić na jej wychowaniu. Z czasem wróciła na scenę i zaczęła wydawać kolejne płyty. W 2012 roku rozpadło się jej małżeństwo z Jérémym Chatelainem. Nie wiedziała, że już rok później nie tylko jej życie, ale cała kariera zmieni się o 180 stopni. O zadziwiających szczegółach przeczytacie poniżej. Wszystko przez… “Taniec z gwiazdami”.

Alizée w 2024 roku: zdjęcia

Ostatni, szósty album wokalistki, czyli “Blonde” nie odniósł sukcesu i zebrał dość krytyczne opinie. W 2013 roku Alizée wystąpiła we francuskiej wersji “Tańca z gwiazdami”. To tam poznała swojego drugiego męża Grégoire Lyonneta. Pobrali się w 2016 roku, a trzy lata później zostali rodzicami córeczki Maggy.

Po występie w “Tańcu z gwiazdami” piosenkarka zaczęła pojawiać się w telewizji jako tancerka. Finalnie otworzyła własną akademię tańca w swoim rodzinnym mieście Ajaccio, wraz ze swoim mężem Grégoire Lyonnetem. W 2017 roku postanowiła zawiesić karierę muzyczną i skupiła się właśnie na branży tanecznej. W tym roku zdecydowała się jednak wrócić na scenę, a występ na gali Miss Supranational jest jedną z okazji, by usłyszeć jej największe przeboje. 

Jak wygląda? Trzeba przyznać, że przez ponad dwie dekady bardzo niewiele się zmieniła. Czyżby nowa miłość, muzyka i taniec ją tak odmładzały?

Alizée, jak wygląda teraz, Miss Supranational, nowe zdjęcia
Alizée, Miss Supranational 2024, fot. Pawel Wodzynski/East News
Alizée, jak wygląda teraz, Miss Supranational, nowe zdjęcia
Alizée w “Jaka to melodia” w 2021, fot. KAPiF
Alizée, jak wygląda teraz, Miss Supranational, nowe zdjęcia
Alizée z drugim mężem, fot. IG @alizeeofficiel
Alizée, jak wygląda teraz, Miss Supranational, nowe zdjęcia
Alizée z córką, fot. IG @alizeeofficiel