Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy na urodzinach "Vogue Polska". Kreacja Gessler przejdzie do historii, nawet Lewandowską i Rubik zostawiła w tyle
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.09.2023 20:57

Gwiazdy na urodzinach "Vogue Polska". Kreacja Gessler przejdzie do historii, nawet Lewandowską i Rubik zostawiła w tyle

Anna Lewandowska
Gwiazdy na urodzinach "Vogue Polska", fot. KAPiF

Wydarzenie „5 lat Vogue Polska” przyciągnęło dziś plejadę gwiazd. Piąte urodziny magazynu „Vogue Polska”, jakie odbyły się w Warszawie, ściągnęły na czerwony dywan największe sławy. Stylizacje Anny Lewandowskiej i Anji Rubik robią gigantyczne wrażenie, ale to Lara Gessler sprawiła, że reporterzy zapomnieli o wszystkich innych gościach. Zobaczcie sami.

„5 lat Vogue Polska”: Anna Lewandowska i Anja Rubik głównymi gwiazdami wieczoru

Na wydarzeniu zorganizowanym przez tak kultowy magazyn jak „Vogue”, nie mogło zabraknąć największych sław z pierwszych stron gazet. Głównymi gwiazdami wieczoru okazały się Anja Rubik oraz Ania Lewandowska. Obie pokazały, że wiedzą, jak ubrać się na tak prestiżową okazję.

Zarówno modelka, jak i żona Roberta postawiły na elegancję w nowoczesnym wydaniu. Lewa zdecydowała się na klasyczną „małą czarną” z awangardowym sznytem: asymetrycznym dołem. Do tego marynarka o kroju oversize, dająca efekt nonszalancji i ciężkie kozaki na solidnym słupku dla kontrastu.

Z kolei Rubik wybrała prążkowany zestaw spódnicy i bardzo szerokiej, nowoczesnej marynarki. Prosta, biała koszulka ożywiała to połączenie i sprawiała, że nie było zbyt ciężkie i nudne. Jednak nie wszystkie gwiazdy wybrały tego wieczoru zachowawczy, grzeczny styl. Lara Gessler najwyraźniej zapomniała już, jakie cięgi zebrała ostatnim razem…

Anja Rubik.jpg
Anja Rubik na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
Anja Rubik.jpg
Anja Rubik na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
Taylor Zakhar Perez od lat ma... męża i ukrywa go przed całym światem? Internauci nie mają już żadnych wątpliwości

„5 lat Vogue Polska”: Lara Gessler w odważnej stylizacji

Jeszcze nie tak dawno córka Magdy Gessler zebrała od internautów srogie razy, kiedy pojawiła się na urodzinach swojej matki w całkowicie prześwitującej niebieskiej sukience, ukazującej w pełni to, co zazwyczaj jest ukryte. Opinia publiczna uznała ten modowy wybór za niegrzeczny na dużej rodzinnej imprezie.

Jeżeli wtedy Lara stała się ofiarą sporej krytyki, boimy się, co wydarzy się teraz. Na urodzinach „Vogue” pojawiła się bowiem w stroju, który przypomina bardziej kostium superbohaterki. Miała na sobie bowiem skórzaną, czerwoną kurtkę z szerokimi rękawami i… w zasadzie niewiele więcej: czarny komplet bielizny i grafitowe przejrzyste rajstopy. Zresztą zobaczcie sami.

Lara Gessler.jpg
Lara Gessler na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
Lara Gessler.jpg
Lara Gessler na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
Lara Gessler.jpg
Lara Gessler z mężem na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF

„5 lat Vogue Polska”: najciekawsze stylizacje gwiazd

Na szczęście wszystkie pozostałe gwiazdy, które pojawiły się na urodzinach „Vogue Polska”, nie zdecydowały się na szokowanie wyglądem. Nie znaczy to, że ich stroje były nudne. Na schodach pozowali artyści z przeróżnych dziedzin. Poza modowymi arbitrami jak Kasia Sokołowska czy Maciej Zień, pojawili się też artyści i dziennikarze.

Na wydarzeniu brylowali między innymi Jerzy Skolimowski, Magda Mołek, Maja Ostaszewska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Reni Jusis i Robert Kupisz.

5 lat Vogue.jpg
Kasia Sokołowska na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
5 lat Vogue.jpg
Maja Ostaszewska na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
5 lat Vogue.jpg
Robert Kupisz na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
5 lat Vogue.jpg
Magda Mołek na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
5 lat Vogue.jpg
Jerzy Skolimowski na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
5 lat Vogue.jpg
Katarzyna Kolenda Zaleska na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
5 lat Vogue.jpg
Reni Jusis na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF
5 lat Vogue.jpg
Maciej Zień i na „5 lat Vogue”, fot. KAPiF